Z kuchyne Slovana - 10.12.2012 08:21

Predpredaj na tri domáce zápasy po Novom roku bude v pondelok a utorok

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: HC SLOVAN Bratislava

Keďže záujem o vstupenky naďalej niekoľkonásobne prevyšuje voľné kapacity Slovnaft Arény, predpredaj bude opätovne realizovaný formou elektronickej aukcie. Pri bežnom spôsobe predpredaja by vstupenky boli vypredané za 15-20 minút bez toho, aby niekoľko tisíc fanúšikov malo reálnu možnosť čo len vstúpiť do online systému.

Aukcia je jednokolová a prebieha na internetovej stránke aukcie.ticketportal.sk od pondelka 10. decembra 2012 od 9:00 h do utorka 11. decembra 2012 do 23:59 h.

Základná cena vstupenky na zápasy proti Avtomobilistu Jekaterinburg (4.1.), Metallurgu Magnitogorsk (6.1.) a Traktoru Čeljabinsk (8.1.) – bez ohľadu na sektor – je € 10,-. Po registrácii a overení mailu zaslaním aktivačnej linky má každý záujemca možnosť definovať počet vstupeniek a cenu, ktorú je ochotný zaplatiť za každú vstupenku. Registrácia je jednoduchá a trvá niekoľko sekúnd; samozrejme, účastníci predchádzajúcich aukcií sa už registrovať nemusia a môžu využiť svoj účet vytvorený pri predchádzajúcich aukciách.

V aukcii sa nedražia konkrétne sedadlá v hľadisku arény. Draží sa možnosť prednostného výberu a zakúpenia si vstupeniek na daný zápas v konkrétnom počte a za Vami zvolenú cenu. Maximálny počet vstupeniek na jednu osobu a jeden zápas je 4 ks.

V aukcii na horeuvedené zápasy je k dispozícii presne 4 191 miest na každý zápas v sektoroch A a B. Zvyšné miesta sú obsadené majiteľmi sezónnych vstupeniek a prémiových sektorov na treťom poschodí (sektory C). Do aukcie tiež pochopiteľne nešiel sektor vyhradený pre fanúšikov hostí v zmysle reglementu KHL, t.j. 5  % kapacity arény, ako aj zvyšných 85 miest na státie v sektore Fan Club, ktoré sa predávajú prostredníctvom oficiálneho fan klubu Verní Slovanu.

Vzhľadom na geografickú vzdialenosť našich januárových súperov je reálny predpoklad, že niekoľko sto vstupeniek v sektore určenom pre hostí bude ešte uvoľnených do dopredaja menej ako 48 hodín pred daným zápasom za cenu € 20,-.

Aukcia bude prebiehať rovnako ako predchádzajúca aukcia na decembrové zápasy. Zatiaľ čo priemerná cena vstupenky na zápas proti HC Lev Praha dosiahla výšku € 36,-, na decembrové zápasy bola už len 23-24 eur. Je reálny predpoklad, že priemerná cena, ako aj najnižšia cena, za ktorú sa bude dať garantovane dostať na zápas, sa bude pri januárových zápasoch výrazne líšiť. Najnižšia cena sa očakáva pri zápase proti Jekaterinburgu, najviac bude zrejme lákať Magnitogorsk s hviezdami Malkinom a Mozjakinom.

Počas samotnej aukcie sa cena môže navyšovať nasledovným spôsobom:

  • o dve eurá až do dosiahnutia cenovej ponuky vo výške € 40,- vrátane;
  • o päť eur po prekročení cenovej ponuky vo výške € 40,-;
  • zvýšenie cenovej ponuky na € 100,- a vyššie bude viazané na zložene depozitu vo výške € 30,- za každú vstupenku;
  • zvýšenie cenovej ponuky na € 500,- a vyššie bude viazané na zloženie depozitu vo výške € 200,- za každú vstupenku;
  • zvýšenie cenovej ponuky na € 1 000,- a vyššie bude viazané na zloženie depozitu vo výške € 300,- za každú vstupenku.


Počet vstupeniek sa dá znižovať alebo zvyšovať počas celého priebehu aukcie, maximálne však do počtu 4 vstupeniek na jednu registráciu.

Cena, ktorú ste ochotný dať za vstupenky, sa dá len navyšovať od Vami zvolenej poslednej ponuky.

Počas aukcie je dobré priebežne sledovať  si pozíciu svojej ponuky voči iným ponukám, tak aby sa Vaše prípadné  ďalšie cenové ponuky dostali  do pásma ponúk, ktoré budú s istotou uspokojené, alebo majú vyššiu pravdepodobnosť  uspokojenia a možnosti výberu samotných vstupeniek. V tejto aukcii nie je dôležité byť na prvom mieste, t.j. mať najvyššiu ponuku.

Vybavovanie ponúk v aukcii sa bude realizovať od najvyššej cenovej ponuky smerom nadol. V prípade, ak v jednej cenovej hladine bude viacero záujemcov a ich cenové ponuky už nebude s istotou uspokojiť z dôvodu nedostatočného počtu voľných miest v aréne, rozhodujúcim kritériom bude čas potvrdenia Vašej poslednej cenovej ponuky.

Výber konkrétnych miest a úhrada vstupeniek bude prebiehať od 13.12.2012 postupne od ponúk s najvyššou cenou smerol nadol na základe zaslaného mailu s kódom, dátumom a časom platnosti. Rezervácia vstupeniek nebude možná.

Vstupenky sa budú dať vybrať a zakúpiť dvomi spôsobmi:

  1. na internetovej stránke www.ticketportal.sk po zadaní kódu s následnou platbou cez internet;
  2. na predajnom mieste v sieti Ticketportal s platným kódom. 

Podrobné pravidlá elektronickej aukcie, ako aj všeobecné obchodné podmienky sú zverejnené na klubovej webstránke, ako aj na www.ticketportal.sk a aukcie.ticketportal.sk.