HC´05 iCLINIC B.Bystrica - 31.07.2019 20:21

Banská Bystrica v novom šate. Nechýba spomienka na hetrik

Zdroj: huste.tv/Instagram

Marketingové oddelenie hokejového klubu HC '05 iClinic Banská Bystrica zarezáva naplno aj cez leto a pripravilo viaceré novinky. V polovici júla klub predstavil vlastnú značku a príchuť zmrzliny. Po nej prišla ešte väčšia novinka - nový dizajn dresov.

"Zisk troch titulov po sebe znamená pre náš klub významný úspech. Aj preto sme sa rozhodli pred novou sezónou vyrobiť špeciálne sady dresov. Zvolili sme kombináciu čiernych dresov so zlatými (majstrovskými) prvkami, ktoré dodávajú dresom nádych jedinečnosti. Druhá sada bude už o čosi tradičnejšia, bielo-červená, ozvláštnená trochu atypickým dizajnom," predstavuje novinku klub spod Urpína na svojom oficiálnom webe.

Na dresoch nechýba odkaz na roky, v ktorých sa Banskobystričanom podarilo najvyššiu súťaž ovládnuť a predviedli ich už počas natáčania promo videa Hokejovej ligy majstrov. Napriek menším patáliám bude náš šampión jej súčasťou aj v sezóne 2019/20, pričom v základnej skupine narazí na Färjestad, Ambi-Piottu a Red Bull Mníchov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa HC ´05 iClinic BANSKÁ BYSTRICA (@hc05bb),

Predstavenie nových dresov v sebe nenesie len marketingovú hodnotu, ale aj hlbšiu a dobročinnú myšlienku. Sada čierno-zlatých dresov bude prostredníctvom klubového webu vydražená a viac informácii "barani" prinesú už čoskoro. Tradičnejšia sada sa dostane aj do fanúšikovského obchodu a v dohľadnej dobe sa začnú objavovať na tribúnach prví fanúšikovia v takomto odeve.