Líder z Nitry si v šlágri kola poradil s Košicami

3:1
(1:0, 1:1, 1:0)
HC Košice
HC Košice
Góly: 2. Kutálek (Slovák, Blackwater), 23. Macík (Versteeg), 58. Kutálek (Slovák, T. Mikúš) - 29. Nagy (Miklík) Rozhodovali: Kubuš, Novák - Kacej, Synek, vylúčení: 3:4, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 2884 divákov

HK Nitra:

Lawson - T. Milam, Mezei, J. Milam, Rais, Ordzovenský, Versteeg, Rýgl, Pupák - Paulovič, Krištof, Mikúš - Kutálek, Slovák, Blackwater - H. Ručkay, J. Ručkay, Macík - Kovacs, Bradley, Csányi

HC Košice:

Habal – Čížek, Šedivý, Kessel, Dudáš, Koch, Pulli, Koyš, Matejka – Miklík, Pacan, Nagy – Hovorka, Suja, Jenčík – Kafka, Klíma, Šoltés – Hričina, Boltun, Petráš

Hokejisti Nitry doma zdolali hráčov Košíc v nedeľňajšom zápase 52. kola slovenskej Tipsport ligy. "Corgoni" sa ujali vedenia v úvode prvej tretiny gólom Tibora Kutáleka. Na začiatku druhého dejstva sa presadil Radoslav Macík a jeho zásah sa napokon ukázal ako rozhodujúci. O niekoľko minút totiž skorigoval Ladislav Nagy, no potom hostia už recept na domácu obranu nenašli. Naopak, v závere postil triumf domácich opäť Kutálek. Nitra figuruje na čele ligovej tabuľky.