HK Nitra
3:4
(0:0, 1:2, 2:1 - 0:1)
MHC Nové Zámky
Góly: 21. Majdan (McCormack, Lantoši), 47. Buček (Bortňák), 60. Blackwater (Majdan, Lantoši) - 26. M. Henderson (T. Pospíšil), 31. M. Novák (T. Pospíšil), 48. T. Pospíšil, 62. Šimun (Zaťko). Vylúčení: 3:5 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Štefik, Jonák - Výleta, Tvrdoň, 3479 divákov

HK Nitra:

Šimboch - McCormack, Mezei, Morrison, Rais, M. Versteeg, Miroslav Pupák, Korím - Blackwater, Marek Slovák, Lantoši - Majdan, Kerbashian, Scheidl - Hrušík, Bortňák, Buček - Minárik, Šiška, Čaládi - Pätoprstý

MHC Nové Zámky:

Košarišťan - Andersons, Kudla, Dundáček, Zaťko, Ordzovenský, M. Novák, Hain, A. Hatala - Rogoň, R. Hruška, Štrauch - H. Ručkay, Zbořil, J. Jurík - Bajtek, Šimun, Nejezchleb - M. Henderson, B. Fábry, T. Pospíšil

Stredajší duel regionálnych rivalov sa v Nitre skončil v prospech Nových Zámkov 4:3 po predĺžení v rámci 35. kola hokejovej Tipsport ligy. Zápas sa rozbiehal pomaly, skóre otvoril až 24 sekúnd po začiatku druhej časti hry v presilovke útočník Nitry Juraj Majdan. Napokon padlo v riadnom hracom čase až šesť gólov, 18 sekúnd pred treťou sirénou poslal duel do predĺženia Nitran Judd Blackwater. Z víťazstva sa aj tak tešili hostia, hrdinom sa stal v druhej minúte predĺženia Eduard Šimun. Novozámčania zvíťazili v treťom stretnutí po sebe a držia si šiestu priečku o dva body pred Trenčínom.