6:1
(1:1, 2:0, 3:0)
MAC Ujbuda
MAC Ujbuda
Góly: 4. Minárik (Scheidl, Korím), 22. Scheidl (Korím, Morrison), 35. Kerbashian (McCormack, Marek Slovák), 41. Bortňák, 48. Scheidl (Buček, McCormack), 52. Blackwater (Marek Slovák) - 3. Szabad (Terbócs). Vylúčení: 3:6 na 2 min, presilovky: 2:0, oslabenia: 1:0, rozhodovali: Jonák, Adamec - Frimmel, Durmis, 2116 divákov

HK Nitra:

Šimboch - McCormack, Mezei, Morrison, Korím, M. Versteeg, Miroslav Pupák, A. Sloboda - Blackwater, Marek Slovák, Lantoši - Minárik, Kerbashian, Scheidl - B. Rapáč, Bortňák, Buček - Pätoprstý, Čaládi, Hrušík

MAC Ujbuda:

Rajna - Fejes, Pozsgai, Garát, Negrin, Burt, Vokla, Kreisz - Bodó, C. Langkow, B. Orbán - Dansereau, J. Brown, T. Klempa - Terbócs, K. Nagy, B. Majoross - Szigeti, Pápa, Szabad

Hokejisti HK Nitra zdolali hráčov tímu MAC Budapešť hladko 6:1 v nedeľňajšom stretnutí 39. kola Tipsport ligy. Družstvo hlavného mesta Maďarska získalo v predošlých dvoch zápasoch šesť bodov a aj v Nitre sa ujalo vedenia. Skóre otvoril v 3. min Kevin Szabad. Už o minútu kontroval Jakub Minárik a Lane Scheidl naklonil misky na stranu Nitranov v úvode druhej tretiny. Ďalšie tri góly strelili domáci pri nerovnovážnom stave hráčov na ľade, dva v presilovke a Dalibor Bortňák skóroval 18 sekúnd po začiatku tretej tretiny dokonca v oslabení. Šiesty zásah pridal v 52. min Judd Blackwater.

[chooze:gallery;value:17223]