Mladíci získali svoj druhý tohtosezónny bod. Budapešť rozhodla v závere predĺženia

4:5
(0:1, 2:3, 2:0 - 0:1)
MAC Ujbuda
MAC Ujbuda
Góly: 28. A. Kollár (Giertl), 40. Giertl (Fafrák, Kupec), 57. Fafrák (A. Kollár, Giertl), 58. Fafrák (Urbánek, Dlugoš) - 12. T. Klempa (Negrin), 27. C. Langow, 32. Negrin (Bodó, K. Nagy), 37. Dudás (J.Brown, Dansereau), 64. C. Langow (Bodó, Dudás) Vylúčení: 2:6 na 2 min, presilovky 3:1, oslabenia: 0:1, rozhodovali: P. Jonák, Milan Novák - Valo, Orolín, Čavojský, 142 divákov

HK Orange 20:

Hlavaj - E. Švec, Kupec, Dlugoš, Boldižár, Nahálka, Brincko, Štefanka, Golian - Fafrák, A. Kollár, Giertl - Urbánek, Havrila, Köver - Minárik, Sojka, Čenka - Juščák, Džugan, L. Lunter

MAC Ujbuda:

Rajna - Macaulay, Pozsgai, J. Dudás, K. Vokla, Burt, Negrin, Csollák - Bodó, C. Langkow, K. Nagy - Dansereau, J. Brown, T. Klempa - Szabad, Terbócs, Odnoga - Kedves, Majoross, Pápa

V dohrávke 29. kola Tipsport ligy 2018/2019 si hráči MAC Budapešť dokázali poradiť s reprezentačným výberom HK Orange 20 po výsledku 5:4 po predĺžení. Góly tohto stretnutia začali padať až po 12. min a ako prvý sa do listiny strelcov zapísal slovenský útočník vo farbách maďarského mužstva Tomáš Klempa, a to dokonca v oslabení. V druhej tretine napodobnil Klempu ďalší útočník Chris Langow a navýšil na 2:0. Dvojgólové vedenie hosťom dlho nevydržalo a už o minútu neskôr znížil Andrej Kollár. Vedenie hostí zvýšil opäť na rozdiel dvoch gólov John Negrin, no aj na tento zásah našli domáci odpoveď zásluhou Oliviera Giertla. V tretej tretine sa juniorom z reprezentačnej "dvadsiatky" podarilo zaskočiť súpera a po dvoch góloch Miloša Fafráka v početnej výhode poslali duel do predĺženia. V ňom mali hokejisti HK Orange 20 na dosah vôbec prvé víťazstvo v tejto sezóne, avšak víťazný gól Chrisa Langowa zo 4. minúty predĺženia im túto vidinu triumfu oddialil. Budapešť zdolala reprezentačnú dvadsiatku po predĺžení.