Dvadsiatka bez bodov. Dukla Trenčín z Piešťan z víťazstvom na nulu

HK Orange 20
0:5
(0:1, 0:3, 0:1)
Dukla Trenčín
Góly: 12. Hecl (Sojčík, Radivojevič), 27. Holenda (Sádecký), 30. Hecl (Sojčík, Radivojevič), 32. Pardavý (Luhový, Dlouhý), 43. Varga (Bohunický). Rozhodovali: Štefik, Novák – Gegáň, Krajčík, vylúčení: 3:6, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:1, 242 divákov

HK Orange 20:

Hlavaj – Švec, Dlugoš, Kupec, Boldižár, Nahálka, Brincko, Štefanka, Golian – Fafrák, Kollár, Giertl – Urbánek, Havrila, Kover – Juščák, Čenka, Lunter – Minárik, Sojka, Džugan

Dukla Trenčín:

Valent – Holenda, Rýgl, Fruhauf, Luža, Husár, Bohunický, Špankovič, Dúžek – Hecl, Sojčík, Radivojevič – Bartovič, Sádecký, Varga – Pardavý, Dlouhý, Hudec – Mikula, Švec, Luhový

Zápas mal v prvej tretine slabé tempo, Trenčín sa ujal vedenia v 12. minúte, keď sa bekhendovou strelou presadil Hecl. Na začiatku druhej časti mala "dvadsiatka" veľkú šancu na vyrovnanie, Juščák s Lunterom ale svoj brejk nedotiahli do gólového konca. Favorit sa potom naplno rozbehol a tromi presnými zásahmi v priebehu piatich minút zlomil odpor súpera. V tretej tretine už neboli hráči SR 20 schopní zdramatizovať duel. V 43. minúte Varga gólom vo vlastnom oslabení spečatil skóre na konečných 5:0 pre Duklu.