Poprad prehrával už o tri góly, Žilinu však zdolal v predĺžení

HK Poprad
5:4
(0:2, 3:1, 1:1 - 1:0)
MsHK DOXXbet Žilina
Góly: 32. Miner (Zagrapan, P. Svitana), 34. D. Bondra (Belluš), 36. Heizer (Miller), 59. Zagrapan (P. Svitana, Buzzeo), 62. Buzzeo - 3. Matejka (Kučný), 4. Hvila (Beránek), 28. Jankovič (Hvila, Dubeň), 58. Jankovič (Hvila, Podešva). Vylúčení: 3:5 na 2 min, presilovky 1:0, oslabenia: 1:0, rozhodovali: Kalina, Juhász (Maď.) - Muzsik (Maď.), Lauff, 1180 divákov

HK Poprad:

Vošvrda - D. Brejčák, Miner, Salija, Ťavoda, K, Karalahti, Erving, Petran - Miller, Heizer, D. Bondra - P. Svitana, Zagrapan, S. Takáč - Abdul, Belluš, Buzzeo - R. Macík, Kundrik, Olejník

MsHK DOXXbet Žilina:

Mikoláš - Matejka, Kučný, Dubeň, Jankovič, Dlugoš, Piegl, Mendrej, Turian - Rudolf Huna, Húževka, Jenčík - Beránek, Podešva, Hvila - Milý, Surovka, Balej - Síkela, F. Ondruš, Dominik Rehák

Hokejisti HK Poprad zvíťazili nad MsHK Doxxbet Žilina na domácom ľade tesne 5:4 po predĺžení v piatkovom stretnutí 48. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsportligy. Do zápasu lepšie vstúpili Žilinčania, ktorí po úvodných dvadsiatich minútach viedli 2:0. Keď v 28. min zvýšil na rozdiel troch gólov Ivan Jankovič, vyzeralo to na jasný trojbodový zisk pre "vlkov". Popradčania však tromi gólmi v priebehu štyroch minút dokázali vyrovnať. Tretia tretina priniesla po jednom presnom zásahu na oboch stranách, a tak muselo o víťazovi rozhodnúť predĺženie. V ňom sa po necelých dvoch minútach presadil Justin Buzzeo a zabezpečil dva body pre Poprad.