HKM Zvolen - 25.05.2017 15:08

Smelé plány vo Zvolene. Prvú päťku budú tvoriť elitní legionári

Huste Autor: Huste | Zdroj: hkmzvolen.sk, huste

Vo Zvolene prišlo k viacero zmenám a to nielen na hráčskom poli, ale aj tom funkcionárskom. "A-mužstvo, to nie je len hráčsky kolektív, tréneri a realizačný tím. O chod mužstva sa starajú aj ďalší ľudia, a tak začnem pri nich. Najväčšou letnou zmenou je v tomto smere posilnenie manažovania hráčskeho potenciálu. Člen predstavenstva HKM, majster sveta a naša ikona Laco Čierny je od 1. mája gestorom tejto pozície. Ďalšia hokejová legenda, vicemajster sveta, dlhoročný hráč a kanonier HKM Zvolen Vlasto Plavucha je v pozícii asistenta športového riaditeľa a je priamo zodpovedný za zostavenie kvalitného mužstva na ďalšiu sezónu.", rozhovoril sa pre klubový web prezident klubu Dušan Mráz.

Koho vo farbách dvojnásobného majstra uvidíme bojovať v novej sezóne? "Môžem uviesť menoslov hráčov, s ktorými sme už dohodnutí. Sú to brankári Marek Šimko a Boris Babik, obrancovia Peter Hraško, Janis Andersons, Michal Ivan, Michal Novák, Tomáš Bokroš, Ján Ťavoda, Adam Drgoň, Lukáš Dubeň a útočníci Michal Chovan, Lukáš Jurík, Petr Obdržálek, Martin Ďaloga, Matúš Matis, Peter Šišovský, Matej Síkela, Ivan Jakubík, Viktor Fekiač, Tomáš Török a Miloš Kelemen. Ešte by som spresnil - nie všetci títo hokejisti už majú podpísaný kontrakt, ale v najbližšej dobe sa tak stane. Dali sme si slovo, a to pre mňa a určite aj pre dotknutých hráčov platí. Teda ako som povedal, sme dohodnutí."

Asi najviac nielen fanúšikov zaujímajú nové posily! "Ako je možné vidieť, zatiaľ máme v kádri prevažne slovenských hokejistov. Tých v najbližšom období doplníme o zahraničných, a to takej kvality, že budú hráčmi do prvej päťky. Po dotiahnutí zmluvných podmienok budeme fanúšikov o menách a podrobnostiach okamžite informovať."


Ďakujeme za vaše názory

Tabuľka PlayOut

Napíšte nám: info@huste.tv