MAC Ujbuda
4:2
(1:0, 1:1, 2:1)
DVTK Jegesmedvék Miskolc
Góly: 20. J. Dudás (K. Nagy), 36. J. Brown (Dansereau), 44. Klempa (Bodó, J. Dudás), 59. B. Orban (Burt) - 30. Pance (Kulmala), 45. J. Milam (Kulmala, N. Crawford). Vylúčení: 5:3 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Baluška, M. Novák - Krajčík, Gegáň, 1670 divákov

MAC Ujbuda:

Bálizs - J. Dudás, Negrin, Fejes, Burt, Bugár, Pozsgai, Kreisz - Bodó, C. Langkow, B. Orban - Dansereau, J. Brown, Klempa - Terbócs, K. Nagy, Szabad - Szigeti, Majoross, Odnoga

DVTK Jegesmedvék Miskolc:

Vay - Kiss, N. Crawford, J. Milam, Szirányi, T. Slovák, Láda, Vojtkó - R. Harrison, J. Vas, Pance - Kulmala, Loiseau, Magosi - Somogyi, Galanisz, Miskolczi - Vincze, Hajós, Ritó

Hokejisti MAC Budapešť uspeli v druhom maďarskom derby aktuálnej sezóny, keď doma zdolali DVTK Jegesmedvék Miškovec 4:2. V piatkovom zápase 22. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport Ligy domáci ani raz neprehrávali, keď ich poslal do vedenia na konci prvej tretiny obranca Jesse Dudás. V polovici stretnutia vyrovnal slovinský legionár Žiga Pance, no hráči MAC reagovali ešte do prestávky gólom Jareda Browna a na začiatku tretieho dejstva sa presadil aj Slovák Tomáš Klempa. "Ľadové medvede" hneď vzápätí znížili presilovkovým zásahom Jamesona Milana, ale v úplnom závere inkasovali z hokejky Brance Orbana a maďarskú metropolu opúšťajú bez bodového zisku.