Novinky - 16.09.2011 16:11

MHC chce do playoff a prilákať diváka

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: Igor Pĺž

Martinskí hokejisti a vedenie MHC Mountfield v stredu absolvovali pred začiatkom Tipsport extraligy slávnostný obed v hoteli Impozant vo Valčianskej doline. Vedenie v krátkosti zhodnotilo ukončenú letnú prípravua poďakovalo hráčom a realizačnému tímu za stopercentné tréningové nasadenie aj napriek neľahkej ekonomickej situácie v klube. Nový kapitán MHC Mountfield Jaroslav Markovič ocenil vysoké tréningové nasadenie mladého martinského tímu počas letnej prípravy: "Aj napriek meškaniu výplat a nejasnej situácii celý tím na sebe usilovne pracuje. Ďakujem chalanom za profesionálny prístup."

Prvoradým cieľom vedenia s hokejistov MHC Mountfield v sezóne 2011/2012 je prilákať martinského diváka na štadión a postup do playoff.

Hokejisti MHC Mountfiled nastúpia na prvý zápas v piatok proti Skalici oslabení bez zraneného útočníka Vladimíra Škodu (natiahnuté rameno-predpokladaný návrat v polovici októbra) a Petra Šišovského (odpykáva trest z minulej sezóny). Do tímu pribudli na skúšku útočník Miroslav Ižvolt a obranca Marek Zukal.