Prvé body do tabuľky

Huste.tv Autor: Huste.tv

3. kolo:
HK 95 Považská Bystrica - MHC Martin 3:6 (0:2, 3:2, 0:2)
Góly: 27. Rufati (Ďurajka), 34. Rufati, 36. Paliesek (Vankúš, Šubrt) - 7. Foltín (Štrbák, Čičmanec), 16. Jendroľ (Brnčal), 23. Čičmanec (Štrbák, Tavel), 28. Čičmanec, 51. Brnčal (Fabian, Smolka), 60. Brnčal (Tavel, Jendroľ), presilovky: 1 - 0, oslabenia: 0 - 1, strely: 32 - 33, vylúčenia: 7 - 6 na 2 min., navyše: Ďurajka 10 min. za nešp. správanie, Kožúrik (obaja Pov. Bystrica) 10 min. za napadnutie zozadu, Čičmanec (Martin) 10 min. za nešp. správanie, rozhodcovia: Müllner - Kuník, Rehák, Chudada, 52 divákov

Zostava HK 95 Považská Bystrica: Šubrt, Buliš - Teska, Gabko, Ďurkech, Ačko - Rodionov, Majštiník, Slovák, Paliesek, Parničan, Ďurajka, Rufati, Bednár, Vankúš, Švantner, Kožúrik, Miro

Zostava MHC Martin: Pieš - Fabian, Štrbák, Smolka, Burzík, Jáger, Humaj - Jendroľ, Zajasenský, Voska, Foltín, Brnčal, Čičmanec, Šmondrk, Simon, Tavel, Rudzan

V stretnutí sme si až do jeho polovice udržiavali trojgólové vedenie, ktoré ale súper dokázal znížiť na rozdiel jediného gólu. V 51. minúte sa ale dokázali odpútať od súpera na rozdiel dvoch gólov pričom v záverečných sekundách tretej tretiny sme ešte podčiarkli naše zaslúžené víťazstvo.

4. kolo:
ŠHK 37 Piešťany - MHC Martin 3:2sn (1:1, 0:0, 1:1, 0:0)
Góly: 5. Olša (Kubo, Chachaľák), 47. Šefčík (Andris), nájazd premenil: Andris - 7. Štrbák (Jáger, Čičmanec), 50. Tavel, presilovky: 1 - 1, oslabenia: 0 - 0, strely: 21 - 35, vylúčenia: 9 - 7 na 2 min., navyše: Brucháč, Katrušák, Domian, Lednický, Olša (všetci Piešťany) 5 + DKZ za údery, Brnčal, Fabian, Rudzan, Smolka, Tavel (všetci Martin) 5 + DKZ za údery, rozhodcovia: Matula - Tvrdoň Matej, Tvrdoň Peter, 57 divákov

Zostava ŠHK 37 Piešťany: Brucháč, Iľko - Svetlík, Šefčík - Domian, Fišer - Šmátrala, Poldruhák - Gombarčík - Kubo, Andris, Kubinec - Vrábel, Lednický, Moravský - Katrušák, Chachaľák, Olša - Juran, Turanský, Čirik

Zostava MHC Martin: Pieš - Smolka, Fabian - Štrbák, Jáger - Burzík, Humaj - Tavel, Brnčal, Jendroľ - Foltín, Čičmanec, Zajasenský - Rudzan, Simon, Šmondrk

V okresanej zostave sme na ľade Piešťan boli určite lepším tímom, nedokázali sme ale využiť množstvo gólových príležitostí. Naopak, dvakrát sme museli v stretnutí doháňať náskok súpera. Po druhom vyrovnávajúcom góle sa však na ľade strhla hromadná potýčka, výsledkom ktorej bolo 10 vylúčených hráčov. Zápas napokon dospel do predĺženia i do nájazdov v ktorých bol jediným úspešným exekútorom domáci hráč.