Novinky - 06.04.2013 00:07

Tretie miesto pre našich hráčov

Huste.tv Autor: Huste.tv

Steel Aréna Košice (30.–31. marca 2013)

V posledný marcový víkend sa družstvo hokejovej prípravky - 3. ročníka zúčastnilo Veľkonočného hokejového turnaja v Košiciach. V konkurencii družstiev z východného Slovenska sa naši chlapci nestratili a obsadili tretie miesto.

Účastníci: 
HC Košice 1
HC Košice 2
MHC Martin
HK Spišská Nová Ves
HKM Humenné
HK Poprad

MHC Martin – HK Poprad 14:19

"A" Martin – Poprad 6:7 (0:4, 6:3)
Nátny 1+2, Smolka 2+1,  Blaho I. 1+0, Kubík 2+1, Sever 0+2

"B" Martin – Poprad 7:12 (6:5, 1:7)
Thomka 1+1, Siakeľ 6+0, Ivan M. 0+1, Masnica 1+0

MHC Martin – HK Spišská Nová Ves 23:7

"A" Martin – SNV 13:3 (3:2, 10:1)
Nátny 3+2, Smolka 1+2, Kunka 2+2, Blaho I. 3+2, Kubík 3+0, Volko A. 1+4

"B" Martin – SNV 10:4 (7:1, 3:3)
Thomka 1+2, Siakeľ 3+0, Bohunčák 1+1, Ivan M. 1+3, Masnica 3:0, Kosturský 1+1

MHC Martin – HKM Humenné 17:7

"A" Martin – Humenné 9:4 (5:1, 4:3)
Nátny 1+1, Kunka 1+0, Blaho I. 2+1, Kubík 1+2, Sever 3+1, Volko A. 1+3

"B" Martin – Humenné 8:3 (6:2, 2:1)
Thomka 2+1, Siakeľ 3+1, Bohunčák 1+0, Ivan M. 2+0, Masnica 0+2

MHC Martin – HC Košice 2 11:6

"A" Martin - Košice 2 7:0 (2:0, 5:0)
Nátny 1+0, Kunka 1+1, Blaho I. 2+1, Kubík 2+2, Sever 0+2, Volko A. 1+0

"B" Martin – Košice 2 4:6 (1:2, 3:4)
Thomka 2+1, Siakeľ 3+1, Bohunčák 1+0, Ivan M. 2+0, Masnica 0+2

MHC Martin – HC Košice 1 11:15

"A" Martin – Košice 8:3 (2:0, 6:3)
Nátny 3+1, Smolka 1+2, Blaho 2+0, Sever 1+0, Volko 1+0

"B" Martin – Košice 3:12 (2:5, 1:7)
Siakeľ 1+0, Ivan M. 0+2, Masnica 2 : 0

Konečná tabuľka:
1. Košice 1                        15     121 : 33
2. HK Poprad                     9        85 : 58
3. MHC Martin                    9      76 : 54
4. HKM Humenné               9       56 : 58
5. HK Spišská Nová Ves     3       32 : 115
6. HC Košice 2                   0       31 : 82

Individuálne ocenenia:   najlepší brankár - Daniel Ďuris
                                       najlepší hráč      - Andrej Siakeľ

Zostava MHC Martin:  
"A" - Daniel Ďuris (B), Dávid Nátny, Ivan Blaho ml., Matthias Kunka, Kamil Bučkuliak, Alex Sever, Adam Volko, Rastislav Kubík, Vladimír Smolka, vedúci mužstva - Ivan Blaho st.

"B" Max Lednický (B) , Ivan Thomka, Andrej Siakeľ, Peter Pažický, Samuel Bohunčák, Patrik Masnica, Michal Ivan, Marek Hýll, Štefan Kosturský, Max Lechan, Pavol Kamien, Filip Blaho
vedúci mužstva - Roman Blaho

Foto: Ľubomír Nátny
Tréneri - Vladimír Markovič, Ján Bujňák