Novinky - 24.03.2015 22:41

Fanúšik roka 2014/2015 je Dominika Sitárová!

Huste.tv Autor: Huste.tv

Každý mesiac boli nominovaní traja a z nich sa v hlasovaní rozhodlo o fanúšikovi mesiaca. Na konci sezóny boli víťazi jednotlivých mesiacov zaradení do finálovej časti tejto súťaže, kde sa mohli fanklubáci rozhodnúť o celkovom víťazovi tejto ankety. Fanúšik roka 2014/2015 sa tak podľa hlasovania fanklubákov stala Dominika Sitárová.

"Titul fanúšika sezóny 2014/2015 je v správnych rukách. Dominika si svojou celoročnou aktivitou zaslúžila vyhrať. Je to jeden z lídrov fanklubu a všetci vo fanklube sme veľmi radi, že ju tu máme. Za všetkých fanklubákov odkaz pre našu Domču... DAKUJEME TI!" povedal krátko po hlasovaní predseda fanklubu Ľubomír Kopka.

"Veľmi sa chcem poďakovať všetkým, čo za mňa hlasovali, vážim si to. Som rada, že si môžem povedať, že ma obklopujú ľudia, ktorých mám neskutočne rada a spolu tvoríme jednu veľkú modrobielu rodinu. Nie vždy sa mi síce podarí prísť na hokej, ale vždy myslím na našich chlapcov a fandím im. Myslím si, že každý fanúšik čo chodí pravidelne na hokej či už na domáce alebo zápasy u súpera si zaslúži poďakovanie. Už sa teším na novú sezónu a pevne verím, že bude úspešnejšia ako táto. Sme jeden tím!", povedala topfanynka MHC Dominika.

Dominika Sitárová ako aj víťazi jednotlivých mesiacov budú odmenení zaujímavými cenami, ktoré im v najbližších dňoch za klub MHC Mountfield Martin odovzdá generálny manažér Martin Kalnický.