MHk 32 L.Mikuláš
4:0
(3:0, 0:0, 1:0)
MsHK DOXXbet Žilina
Góly: 2. Kriška (Róbert Huna), 11. Uhrík (Richard Huna, Piatka), 17. J. Sukeľ (A. Tamáši, Uram), 57. Róbert Huna (Richard Huna, J. Nemec). Vylúčení: 8:5 na 2 min, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Štefik, Kalina - Stanzel, Gajan, 212 divákov

MHk 32 L.Mikuláš:

Mikuláš: Hollý - J. Nemec, Kurali, M. Bača, Nádašdi, Mezovský, Lenďák, Fereta - Róbert Huna, Richard Huna, Kriška - R. Varga, A. Tamáši, Uram - J. Sukeľ, M. Piatka, P. Števuliak - Uhrík, A. Žiak

MsHK DOXXbet Žilina:

Mikoláš (17. Fučík) - Turian, Kučný, Matejka, Piegl, Bagin, Dubeň, Marek Hudec - Rudolf Huna, Jenčík, Hvila - J. Milý, Surovka, Dominik Rehák - Beránek, Podešva, Barta - Ondruš, Hrazdíra, Mendrej

Hokejisti Liptovského Mikuláša zvíťazili v Spišskej Novej Vsi nad Žilinou presvedčivo 4:0 v rámci nedeľňajšieho zápasu 42. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy. Už v prvej tretine vyhrával tím písaný ako domáci 3:0 a hostia sa podujali k striedaniu brankárov, keď Maroša Mikoláša medzi tromi žrďami vystriedal Tomáš Fučík po 17. minútach hry. Žilinčania síce v priebehu stretnutia vyslali na bránku súpera 32 striel, ani raz ho však neprekonali. Poisťujúci štvrtý presný zásah Liptákov pridal v 57. min Róbert Huna. Liptovský Mikuláš napriek výhre ostal na predposlednej 11. pozícii v priebežnej tabuľke súťaže so ziskom 39 bodov. Žilinčania sú naďalej poslední (37 bodov).