Trenčín uspel v Žiline po predĺžení. Rozdielovým strelcom Marek Hecl

MsHK DOXXbet Žilina
1:2
(1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
Dukla Trenčín
Góly: 16. M. Hudec (Rudolf Huna, Húževka) - 24. Sojčík (D. Krejči, J. Švec), 63. M. Hecl (Sádecký). Vylúčení: 7:1 na 2 min, navyše J. Milý (Žilina) 5+DKZ za faul kolenom a R. Dlouhý (Trenčín) 5+DKZ za napadnutie, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Baluška, Adamec - Gegáň, Šefčík, 497 divákov

MsHK DOXXbet Žilina:

Mikoláš - Dubeň, Kučný, M. Hudec, Jankovič, Bagin, Piegl, Hrazdíra, Žilin - Balej, Podešva, Hvila - Rudolf Huna, Húževka, Síkela - Beránek, J. Ručkay, Barta - J. Milý, D. Rehák, Jenčík

Dukla Trenčín:

M. Valent - D. Krejči, Rýgl, Holenda, L. Bohunický, Frühauf, Kovář, Jakubec, Luža - Sojčík, J. Švec, Radivojevič - M. Hecl, Sádecký, Bartovič - O. Mikula, R. Dlouhý, T. Varga - Špankovič, J. Pardavý ml., D. Hudec

Hokejisti Trenčína zvíťazili nad domácimi hráčmi Žiliny 2:1 po predĺžení v rámci predohrávaného zápasu 39. kola Tipsport ligy. Skóre otvoril v prvej časti hry domáci Marek Hudec. V druhej tretine za hostí vyrovnal Peter Sojčík. Stretnutie dospelo až do predĺženie, v ktorom o zisku dvoch bodov pre "vojakov" rozhodol Marek Hecl. Trenčínu patrí naďalej v tabuľke 7. priečka, Žilina je dvanásta.