MsHK DOXXbet Žilina
5:3
(3:1, 1:1, 1:1)
DVTK Jegesmedvék Miskolc
Góly: 9. Žilin (Barta, Dubeň), 11. Balej (Piegl, Hvila), 14. Síkela (Žilin, Piegl), 31. Barta (Podešva, Beránek), 59. Rudolf Huna (Húževka, Jenčík) - 19. D. Kiss (Góz, Ritó), 24. Loiseau (Magosi, N. Crawford), 58. Kulmala (Vas). Vylúčení: 3:1 na 2 min, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Müllner, Adamec - Rojík, Gegáň , 884 divákov

MsHK DOXXbet Žilina:

Mikoláš - M. Hudec, Kučný, Žilin, Piegl, Bagin, Dubeň, Hrazdíra, Mendrej - Rudolf Huna, Húževka, Jenčík - Barta, Podešva, Balej - Beránek, Surovka, Hvila - J. Milý, D. Rehák, Síkela

DVTK Jegesmedvék Miskolc:

Adorján - D. Kiss, N. Crawford, T. Slovák, Szirányi, J. Milam, Göz, Láda - Kulmala, Vas, Pance - Magosi, Loiseau, Harrison - Somogyi, Galanisz, Miskolczi - Vojtkó, Hajós, Ritó

Hráči poslednej Žiliny sa ešte nevzdávajú snahy o postup do play-off hokejovej Tipsport ligy, Miškovec zdolali 5:3 v stredajšom stretnutí 35. kola. Domáci si utvorili náskok v úvodnej tretine, keď Matej Síkela skóroval v presilovke v 14. min bol stav už 3:0. Maďarský tím sa dotiahol dvakrát na rozdiel jediného gólu, keď premenil dve presilové hry, ale žlto-zelení si postrážili závere stretnutia. Skóre uzavrel gólom minútu a 34 sekúnd pred koncom Rudolf Huna.