Novinky - 15.03.2020 10:51

Popradčania chcú ešte raz symbolicky vypredať štadión

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/hkpoprad

Hokejový Poprad sa odhodlal k peknej iniciatíve, ktorou fanúšikovia môžu pomôcť svojmu obľúbenému klubu v neľahkej situácii. Klubom, nielen v Tipsport Lige, zo dňa na deň predčasne skončila sezóna, a to o dva mesiace skôr ako bolo plánované. Zimný štadión pod Tatrami sa podarilo počas ročníka 2019/20 vypredať šesťkrát a takmer s určitosťou by sa to podarilo aj v play-off. To sa síce už nedozvieme, ale symbolicky sa o to klub bude snažiť virtuálne.

"Avšak ako v minulosti, tak aj teraz sa ukazuje, že sme jedna veľká hokejová rodina, ktorá si chce pomáhať. Preto si vážime iniciatívu, ktorá vyšla z radov fanúšikov na podporu chodu klubu. Tá je značne ohrozená," priznáva na svojom webe klub a svojich priaznivcov žiada o zakúpenie virtuálnej vstupenky v hodnote 7,50 €. Peniaze majú byť zaslané na transparentný účet hokejového klubu s informáciou pre adresáta "sponzorský dar – Meno Priezvisko". Následne je potrebné zaslať aj mail, ktorým sa príspevok identifikuje s konkrétnym odosielateľom a na základe neho bude vystavená špeciálna vstupenka.

Tá pomôže zabezpečiť chod klubu, keďže okrem hráčov náhle prišli o prácu aj mnohí technickí zamestnanci, rolbári, údržbári či upratovacia služba. "Vami kúpená vstupenka bude mať v konečnom dôsledku v budúcnosti vyššiu hodnotu, než si myslíte. Vďaka nej môžete pomôcť vášmu obľúbenému klubu a my vám za to v mene všetkých členov HK Poprad ďakujeme," uzatvárajú "kamcízi" svoju prosbu.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora