30.6.2017 - elitná kategória o udržanie, piatok 30.06.2017, 14:00
8. Foote, 15. Renouf J., 19. Rauckman, 23. Woods, 26. Renouf N., 29. Bulmer, 39. Furlongs, 40. Steger - 14. Deubler, 25. Jirik, 30. Preibisch

Kanada:

Leggat - Herderson, Baumgartner, Rauckann, Bulmer - Vilio, Steger, Woods, Hammond, Isaacs, Higson, Foote, Furlong - Renouf J., Renouf N. Tréner: Stephens Jason

Nemecko:

Martinovic, FIlimonow - Dueck, Toelzer, Jirik, Krzizok - Brazda Tob., Poetzel, Brazda Tim, Preibisch - Gomow, Jeske, Lachner, Deubler - Schiessl, Toth. Tréner: Holzmann Georg

​Kanada si po včerajšej prehre proti Česku napravila chuť proti nevýraznému Nemecku a zdolala ho jasne 8:3. V prvej štvrtine padol jediný gól, keď v ôsmej minúte otvoril skóre Foote. Druhú časť hry vyhrali Kanaďania 3:1, keď Martinovica po vyrovnaní Deublera prekonali Renouf, Rauckam a Woods. Tretia štvrtina bola vyrovnaná, čo potvrdilo aj skóre 2:2. Dva góly Kanady Furlongsa a Stegera v závere iba potvrdili jasné víťazstvo javorových listov.