Bronz z divízie putuje do Austrálie. Briti na nepopulárnom 4. mieste

1.7.2017 - o 3.miesto - I. divízia, sobota 01.07.2017, 13:00
11. Finney, 12. Kingstone, 27. Lowe - 5. Gavin, 6. Todd, 12. Andreson, 21. Gavin, 29. Haynes, 32. Best, 38. Jones

Veľká Británia:

Finney, Birch - Jones, Ursell, Finney, Kingstone - Archer, Niamatali, Jackson, Walsh - Lowe, Robertson, Yeardley, Marrow - Hutchinson, Clare, Finney, Birch. Tréner: Mark Barrow

Austrália:

Finning, James - Todd, Jeffries, Gavin, Haynes - Ryan, St Clair, Goulds, Best - Collins, Jones, Anderson, Fitzgerald - Hennings. Tréner: Stuart Philps

Tretie miesto v I. divízii obsadila Austrália, Britov zdolala hladko 7:3. Základ úspechu prišiel už v prvej štvrtine, ktorú "Klokani" vyhrali po góloch Gavina, Todda a Andersona 3:2. Druhá časť hry mala jediného strelca, Gavin zvýšil už na rozdiel dvoch gólov. Lowe síce znížil na 3:4, ešte do konca tretej štvrtiny však Austrálčania navýšili svoje vedenie až na 7:3, keď bodku za zápasom dal v 38.minúte Jones.