Koronavírus - 30.05.2020 14:41

Žiačikovia mali hviezdneho podávača lôpt! Cristiana Ronalda!

Branislav Tesák Autor: Branislav Tesák | Zdroj: noviny.sk/SITA

Sú to už 4 roky, čo sme publikovali túto správu, ktorá patrila k najčítanejším v roku 2016.
To museli byť začudované pohľady malých šarvancov, keď prišli odohrať jeden zo svojich prvých zápasov v živote a zbadali ho tam. Zápas 6-ročných žiačikov si totiž nenechala ujsť ani jedna z dvoch najjagavejších hviezd súčasného futbalu. 31-ročný kanonier Realu Madrid Cristiano Ronaldo. A nielenže sa pozeral, ale im aj podával lopty! Muž, ktorý vyhral s Realom v tomto roku Ligu majstrov a s Portugalskom európsky šampionát, na to však mal ten najlepší dôvod. Zavítal totiž na zápas svojho synčeka v Pozuelo de Alarcón neďaleko Madridu, kde býva.

31-ročný rodák z Madeiry svojho potomka nedávno zapísal do prípravky šesťročných detí a Cris Junior sa hneď vo svojom prvom zápase za Pozuelo de Alarcón podieľal jedným presným zásahom na triumfe svojho tímu v pomere 4:3. Teda debut ako hrom okorenený gólom! Zdá sa teda, že sa chlapčisko "potatil"... Na internete sa aj objavilo video z tohto zápasu, na ktorom vidieť, ako prizerajúci sa Cristiano Ronaldo beží za zakopnutou loptou a vracia ju na ihrisko malým futbalistom.

Branislav Tesák

Branislav Tesák

Narodil som sa 27.6.1974 v Bratislave. Žijem v Petržalke - Ovsišti. Som ženatý, mám dve deti, syna (2005) a dcéru (2008). Po vychodení ZŠ som študoval na Gymnáziu Makarenkova (dnes Einsteinova) v Bratislave. Som absolventom katedry žurnalistiky na FiF UK. Už od vysokoškolských čias som pracoval v denníku Šport na futbalovom oddelení. Tam som zotrval do konca augusta 2003 a od 1. septembra 2003 pracujem v športovej redakcii TV JOJ. Medzi moje najväčšie záľuby patrí samozrejme šport, najmä futbal a futsal, ktorý ešte stále aktívne hrávam v Lige 40. Rád si prečítam alebo pozriem dobrú kriminálku.

Viac článkov od autora