Novinky - 14.05.2019 17:30

Nemeček sa ospravedlnil Kanaďanom. Tí nazvali našich fanúšikov výnimočnými

Zdroj: sita, huste.tv

Organizačný tím majstrovstiev sveta v hokeji sa prostredníctvom svojho riaditeľa Igora Nemečka oficiálne ospravedlnil kanadskému tímu za pískanie fanúšikov počas hymny po skončení zápasu Slovensko - Kanada. V pondelok večer v Košiciach Slovensko prehralo s Kanadou (5:6) gólom, ktorý padol necelé dve sekundy pred koncom tretej tretiny. Výsledok vyvolal búrku nevôle u časti slovenských fanúšikov, ktorí hádzali predmety na ľad a neskôr aj pískali počas hymny víťazného tímu.

"Kanadský tím v mene svojho prezidenta Toma Renneyho ospravedlnenie zaslané emailom prijal v plnom rozsahu. Vyjadril pochopenie pre slovenských fanúšikov a ich sklamanie z výsledku. Zároveň podotkol, že si nevie predstaviť šampionát bez takých náruživých a výnimočných fanúšikov, akých má práve slovenský tím," informoval organizačný tím MS 2019 v hokeji v tlačovej správe.

Všetky highlighty majstrovstiev sveta 2019 si môžete pozrieť na HUSTE.tv. Kto ako stojí v tabuľke MS? Prinášame aj skvelé fotogalérie z diania na ľade v Košiciach a Bratislave!

Tagy: TOP huste.tv

Ďakujeme za vaše názory