Novinky - 19.07.2018 13:21

Nechutný faul v predkole Ligy majstrov

Zdroj: huste.tv/youtube

Luxemburské mužstvo F91 Dudelange stroskotalo v druhom predkole Champions League na maďarskom MOL Vidi (po starom Videotom Székesfehérvár), ktorému bolo až nečakane dôstojným súperom. Na svoju dôstojnosť však pozabudol francúzsky útočník Bryan Melisse, ktorý si svoju frustráciu vylial kung-fu zákrokom v samom závere.

Luxemburčania s maďarským favoritom doma uhrali remízu 1:1 a von cestovali so šancou na postup. Už v 18. minúte však domáci skórovali, a to šance Dudelange rapídne znížilo. Po prestávke sa trafili oba tímy a zrodil sa konečný výsledok 2:1 pre MOL Vidi. V 93. minúte sa Melisse ocitol v súboji s domácim Patkaiom a obe kopačky mu opečiatkoval do brucha.

Reakcia domácich hráčov na zákrok bola až nečakane pokojná, zatiaľ čo francúzsky futbalista rýchlo pochopil, že inak ako červenou kartou sa veci skončiť nemôžu. Maďarský zástupca sa v ďalšom predkole stretne s bulharským Ludogorcom Razgrad.