Novinky - 06.08.2018 15:17

Slovan možno do Rumunska alebo Chorvátska, Trenčín do Rakúska

Zdroj: sita

Futbalisti FC Spartak Trnava v prípade vypadnutia so srbskou Crvenou zvezdou Belehrad v 3. predkole Ligy majstrov 2018/2019 nastúpia v play-off Európskej ligy proti slovinskému družstvu NK Olimpija Ľubľana alebo fínskemu HJK Helsinki. Obaja možní súperi Trnavy si zmerajú sily v 3. predkole EL. Rozhodol o tom pondelkový žreb vo švajčiarskom Nyone. Už skôr sa Trnavčania dozvedeli, že keď cez Srbov postúpia, tak v play-off LM nastúpia proti postupujúcemu z dvojice RB Salzburg (Rak.) alebo Škendija Tetovo (Maced.) a s istotou sa predstavia minimálne v skupinovej fáze EL.

Slovan Bratislava v prípade postupu cez rakúsky tím Rapid Viedeň v 3. predkole EL nastúpi v play-off tejto súťaže proti chorvátskemu Hajduku Split alebo rumunskému družstvu FCSB. AS Trenčín v prípade postupu cez holandský Feyenoord Rotterdam v 3. predkole EL nastúpi v play-off proti rakúskemu Sturmu Graz alebo cyperskému celku AEK Larnaka.

Dvojice play-off futbalovej Európskej ligy 2018/2019 (prvé zápasy odohrajú 23. augusta 2018, odvety prídu na rad 30. augusta 2018):
Majstrovská vetva:
postupujúci z 3. predkola NK Olimpija Ľubľana (Slovin.) / HJK Helsinki (Fín.) - neúspešný v 3. predkole LM z dvojice Crvena zvezda Belehrad (Srb.) / FC Spartak Trnava
postupujúci z 3. predkola Hapoel Beer Ševa (Izr.) / APOEL Nikózia (Cyp.) - neúspešný v 3. predkole LM z dvojice FK Astana (Kaz.) / Dinamo Záhreb (Chor.)
postupujúci z 3. predkola FC Cork City (Ír.) / Rosenborg Trondheim (Nór.) - neúspešný v 3. predkole LM z dvojice RB Salzburg (Rak.) / Škendija Tetovo (Maced.)
postupujúci z 3. predkola Legia Varšava (Poľ.) / F91 Dudelange (Lux.) - postupujúci z 3. predkola FC Alaškert (Arm.) / CFR Kluž (Rum.)
postupujúci z 3. predkola FK Spartaks Jurmala (Lot.) / FK Suduva Marijampolé (Lit.) - neúspešný v 3. predkole LM z dvojice Celtic Glasgow (Škót.) / AEK Atény (Gréc.)
postupujúci z 3. predkola FK Šerif Tiraspoľ (Mold.) / Valur Reykjavík (Isl.) - neúspešný v 3. predkole LM z dvojice FK Karabach (Azer.) / BATE Borisov (Biel.)
neúspešný v 3. predkole LM z dvojice Malmö FF (Švéd.) / FC Videoton Székesfehérvár (Maď.) - postupujúci z 3. predkola FC The New Saints (Wal.) / FC Midtjylland (Dán.)
postupujúci z 3. predkola Torpedo Kutaisi (Gruz.) / FK Kukesi (Alb.) - postupujúci z 3. predkola Ludogorec Razgrad (Bul.) / HŠK Zrinjski Mostar (Bos. a Herc.)
Hlavná vetva:
postupujúci z 3. predkola Sigma Olomouc (ČR) / Kajrat Almaty (Kaz.) - postupujúci z 3. predkola FC Sevilla (Šp.) / FK Žalgiris Vilnius (Lit.)
postupujúci z 3. predkola Sarpsborg 08 (Nór.) / HNK Rijeka (Chor.) - postupujúci z 3. predkola Pjunik Jerevan (Arm.) / Maccabi Tel Aviv (Izr.)
postupujúci z 3. predkola Jagiellonia Bialystok (Poľ.) / KAA Gent (Belg.) - postupujúci z 3. predkola Mariupoľ (Ukr.) / Girondins Bordeaux (Fr.)
postupujúci z 3. predkola FC Nordsjaelland (Dán.) / Partizan Belehrad (Srb.) - postupujúci z 3. predkola Besiktas Istanbul (Tur.) / LASK Linz (Rak.)
postupujúci z 3. predkola ŠK Slovan Bratislava (SR) / Rapid Viedeň (Rak.) - postupujúci z 3. predkola Hajduk Split (Chor.) / FCSB (Rum.)
postupujúci z 3. predkola Apollon Limassol (Cyp.) / Dinamo Brest (Biel.) - postupujúci z 3. predkola Vitesse Arnhem (Hol.) / FC Bazilej (Švaj.)
postupujúci z 3. predkola Glasgow Rangers (Škót.) / NK Maribor (Slovin.) - postupujúci z 3. predkola FK Ufa (Rus.) / FC Progres Niederkorn (Lux.)
postupujúci z 3. predkola Hapoel Haifa (Izr.) / Atalanta Bergamo (Tal.) - postupujúci z 3. predkola CSKA Sofia (Bul.) / FC Kodaň (Dán.)
postupujúci z 3. predkola Dinamo Minsk (Biel.) / Zenit Petrohrad (Rus.) - postupujúci z 3. predkola Hibernian (Škót.) / Molde FK (Nór.)
postupujúci z 3. predkola AS Trenčín (SR) / Feyenoord Rotterdam (Hol.) - postupujúci z 3. predkola Sturm Graz (Rak.) / AEK Larnaka (Cyp.)
postupujúci z 3. predkola KRC Genk (Belg.) / Lech Poznaň (Poľ.) - postupujúci z 3. predkola Spartak Subotica (Srb.) / Bröndby Kodaň (Dán.)
postupujúci z 3. predkola Olympiakos Pireus (Gréc.) / FC Luzern (Švaj.) - postupujúci z 3. predkola FK Istanbul Basaksehir (Tur.) / FC Burnley (Angl.)
postupujúci z 3. predkola Zaria Lugansk (Ukr.) / Sporting Braga (Portug.) - postupujúci z 3. predkola RB Lipsko (Nem.) / CSU Craiova (Rum.)


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.