Novinky - 08.08.2018 23:07

United potrebujú niekoho ako Vidal

Zdroj: sita/youtube

Čilský futbalový reprezentant Alexis Sánchez tvrdí, že anglický klub Manchester United musí angažovať hráčov kalibru Artura Vidala, ak chce uspieť v konkurencii Premier League. Do tímu "červených diablov" prišli zatiaľ dve posily, Fred zo Šachtaru Doneck a Diego Dalot z FC Porto. Vo štvrtok sa v Anglicku uzavrie prestupový trh. V Manchestri dúfajú, že sa im podarí dotiahnuť príchod Harryho Maguira z Leicestru City alebo Jéroma Boatenga z Bayernu Mníchov.

"Musíme podpísať veľkých hráčov, so skúsenosťami," povedal Sánchez pre Sky Sports a dodal: "Barcelona angažovala Artura Vidala, ktorý je skvelý futbalista. Presne takých hráčov musíme získať, aby sme v nachádzajúcej sezóne mohli vyhrávať trofeje." Sánchez prišiel na Old Trafford v zime, odohral 12 ligových zápasov a strelil iba dva góly. "Už sa neviem dočkať novej sezóny, som dostatočne motivovaný. Myslím si, že keď idete do nového klubu uprostred sezóny, je to vždy ťažké. Počas piatich alebo šiestich mesiacov, ktoré som tu, sa ešte len učím nový prístup, metódy trénera a spoznávam spoluhráčov," uzavrel 29-ročný Alexis Sánchez.


Za červených diablov zatiaľ nastúpil 18krát s bilanciou 3 góly a 5 asistencií


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.