Novinky - 10.08.2018 20:02

Emulzívna explózia spreja v Glasgowe

Zdroj: huste.tv/youtube

Úsmevný moment videli fanúškovia v predkole Champions League na ihrisku slávneho Celticu Glasgow. Majster Škótska hostil na svojej pôde AEK Atény, zrodil sa výsledok 1:1, udelená bola jedna červená karta, ale zaujal aj moment z 54. minúty. Olivier Nitcham nevedomky prišliapol sprej, ktorý predtým arbitrovi vypadol, a ten mu explodoval priamo pod kopačkami. Francúzskeho záložníka toto "prekvapenie" až tak z koncentrácie nevyviedlo. Pokračoval v hre a strelou k pravej žrdi vystrašil gréckeho brankára.

Čo Celtic štve viac ako nejaký sprej, je samotný výsledok zápasu. Aténčania totiž od 57. minúty hrali len s desiatimi mužmi, no v platnosti ostalo polčasové nerozhodné skóre. Budúci týždeň sa hrá odveta na takmer sedemdesiattisícovom Olympiako Stadio Athinas Spyros Louis a AEK má všetky tromfy, vrátane gólu z ihriska súpera, v rukách. Postupujúci z tejto dvojice sa v poslednom predkole Ligy majstrov stretne s maďarským MOL Vidi alebo švédskym Malmö FF. Aj ich prvý vzájomný zápas skončil 1:1.