Novinky - 11.10.2018 09:34

Hráči musia byť džentlmeni. Berlusconi zakázal futbalistom tetovania a fúzy

Zdroj: sita

Niekdajší taliansky premiér Silvio Berlusconi prednedávnom kúpil tamojší treťoligový futbalový klub Societa Sportiva Monza. Od definitívneho spečatenia obchodu neubehli ani dva týždne a 82-ročný bývalý vlastník AC Miláno už stanovil viacero striktných pravidiel.

"Bude to tím s mladými talianskymi hráčmi. Každý z nich bude mať pekne upravené vlasy, aby na ihrisku aj takto išiel príkladom. V Monze je už kaderník, ktorý zadarmo upraví každého hráča," cituje Berlusconiho slová športový denník Gazzetta dello Sport. Nie je to však jediná zásada, ktorú nadiktoval. "Nebudú žiadne fúzy, tetovania, rovnako tak ani náušnice. V prípade faulu sa naši hráči súperovi ospravedlnia a k rozhodcom sa budú správať ako džentlmeni. Taktiež vyhovejú fanúšikom v prípade žiadosti o autogram. Budú sa obliekať slušne, moderne, ale nie vyzývavo. Chcem niečo iné ako to, čo vládne v súčasnom futbale," podotkol Silvio Berlusconi.


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.