Novinky - 16.10.2018 11:30

Smola sa im lepí na päty a ešte dostanú takýto gól

Zdroj: huste.tv/Instagram

Hokejový tím Avangard Omsk prežíva skutočne neľahké obdobie. V zápasoch je na ľade väčšinou lepším tímom, no body berú jeho súperi. Proti CSKA prišiel o vedenie až pokazenou záverečnou tretinou a prehral 2:4, proti Ufe nezískal ani bod, hoci vyslal oproti súperovi takmer šesťnásobok streleckých pokusov, so Slovanom napriek streleckej prevahe stratil vedenie v samom závere a prehral po predĺžení a svojej smoly sa definitívne nezbavili ani proti Barysu Astana.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ??? (@khl),

V úvode tretej tretiny viedol domáci Omsk nad Astanou 3:2 a signalizovaná bola presilovka. Brankár Bobkov tak odišiel na striedačku, no jeho spoluhráči si sami puk dopravili do siete, a to naozaj komicky. Fisenko obkorčuľoval bránku a potom posielal prudkú prihrávku na os klziska. Trafil však korčule spoluhráča Stasa takým spôsobom, že puk sa dokĺzal cez celú dĺžku klziska až do bránky. Gól bol pripísaný Dustinovi Boydovi, ale šlo o posledný moment, kedy sa Astana tešila. Avangard vyhral 5:3 a tešil sa z ukončenia série troch prehier.