Novinky - 08.11.2018 13:03

Pekný moment v NHL: White sa dočkal vojenského darčeku

Zdroj: huste.tv/youtube
Hokejový útočník C. White (Ottawa Senators)

National Hockey League občas prináša krásne stretnutia a situácie medzi hráčmi a fanúšikmi. V čase, keď športové kluby po celom svete vzdávajú hold vojakom a obetiam vojen, majú takéto situácie ešte špeciálnu príchuť. Veľmi špeciálny darček dostal pred zápasom Ottawa - New Jersey americký útočník Colin White.

Zápas navštívil vojak s deťmi a 21-ročnému hokejistovi daroval armádnu menovku "White". Špecifické na tom je, že to bola menovka osobne tohoto vojaka, ktorý má rovnaké priezvisko ako hokejista Senators. Akýmsi doručovateľom tohto darčeka bol Matt Duchene, ktorý menovku prehodenú cez plexisklo chytil a priniesol ju spoluhráčovi. Colin White na výmenu prehodil cez plexisklo puk s logom Ottawy.

Povzbudený útočník sa potom v zápase predviedol. Ottawa vyhrala nad New Jersey vysoko 7:3, k čomu sa pričinil dvomi presnými zásahmi. Inak je členom tretieho útoku a v doterajších pätnástich zápasoch skóroval len trikrát.


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.