Novinky - 08.11.2018 17:44

Ramos opäť ukázal, aký zákerný dokáže byť

Zdroj: huste.tv/Twitter
Stopér S. Ramos (Real Madrid)

Kým v prvom vzájomnom zápase proti Plzni sa Real Madrid poriadne natrápil a Viktoriáni siahali v metropole Španielska po bodoch, v Doosan Arene na západe Česka to bola úplne iná pesnička. Obhajca trofeje vyhral jednoznačne 5:0, no i tak si stihol stopér Sergio Ramos pohnevať ďalší z mnohých európskych fanklubov. Môže za to jeho úder lakťom do tváre Milana Havla, ktorému v 38. minúte duelu zlomil nos.

Po nepeknom momente sa českí fanúšikovia búria, ako to mohlo španielskemu obrancovi prejsť. Hra na náhodu či nešťastnú zhodu okolností pri tomto futbalistovi už jednoducho platiť nemôže. Podobných "náhodných zranení" po súboji s ním bolo priveľa. Nie je to tak dávno, čo bol obvinený z prišliapnutia nohy Raheema Sterlinga v Lige národov. To vyvracal záberom z inej kamery. Tento raz sa tak jednoducho obhájiť nemôže. Krv v tvári 24-ročného českého obrancu aj všetky zábery hrajú proti nemu.


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.