Novinky - 20.04.2019 09:53

Jágr to dokázal, štyrmi gólmi poslal Kladno do Extraligy

Zdroj: huste.tv/Instagram

Realizačný tím pri českej reprezentácii by mal dobre zvážiť, či Jaromíra Jágra navezme na majstrovstvá sveta. Aj takéto odkazy posielali verejnosti Rytíři Kladno potom, ako vyhrali v Českých Budějoviciach a vybojovali si postup do najvyššej súťaže. Obrovský úspech pritom nerežíroval nikto iný, ako legendárna "šesťdesiat osmička". Strelil všetky štyri góly svojho tímu a dve kolá pred koncom play-out majú už Rytíři nedohnatelný náskok pred budějovickým Motorom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Rytíři Kladno (@rytirikladno),

Pardubice štvorčlenným bojom o budúcosezónnu extraligovú účasť jasne dominovali a tri kolá pred koncom môžu dávať šancu mladíkom. Spravili tak aj doma proti Chomutovu, ktorému podľahli 0:3. Po očku tak mohli sledovať, či Kladno náhodou nespečatí pozíciu v hornej polovici tabuľky a stalo sa. Jágr otvoril skóre v 6. minúte počas presilovej hry a do prvej sirény posunul svoj tím do dvojgólového náskoku. Neprestal ani po prestávke. V 25. minúte skompletizoval svoj hetrik a hoci domáci zmobilizovali sily a znížili na jednogólový rozdiel, bol to práve Jaromír Jágr, ktorý uzavrel skóre na konečných 2:4.