Novinky - 08.11.2016 10:00

Víťazi Trénerskej výzvy rozhodli: Tomášovým súperom bude Gábor

redakcia Autor: redakcia

Tam kde to bolí, tam to rastie. V tomto duchu sa niesol tréning českých borcov, ktorí si na začiatku show trochu zabehali na štrku do kopca. Najúspešnejší bol paradoxne Marek Bartl, ktorý hneď na úvod prezradil, že behanie nemá rád.

Vo vile sa potom odohral skvelý koncert pre Lukáša Pajtinu, ktorý potreboval vypustiť a Marek sa opäť predviedol v skvelej forme, v ktorej by zatienil nejedného hráča na vzduchovú gitaru, aj keď on si konkrétne vypomohol trubicou od vysávača. Gáborovi - jedinému fanúšikovi dua Lukáša s Marekom, sa ich vystúpenie ale evidentne páčilo.

Slovenský team po dlhšej pauze čakal ďalší tréning, v ktorom chalani moc aktívni neboli, navyše Gábor si zranil malíček na nohe, tak sa z tréningu elegantne vyzul. Ďalším maródom je Feri, ktorý netrénoval už desať dní kvôli svojej nohe, takže podľa trénera Ilju Škondriča je odpísaný úplne. Našťastie Gábor má „chuť na Guláš“, takže to vyzerá so slovenským tímom v pohode.

Po krátkom zamyslení českého kouča, koho by zo svojich chlapcov rád videl v semifinále, už nasledovala Trénerská výzva, v ktorej sa rozhodovalo, kto bude mať možnosť vyberať ďalších zápasníkov. Tomáš Lejsek je jediným istým semifinalistom českého tímu.

Celú výzvu mal pod drobnohľadom silovo-kondičný tréner Jakub Štefek, ktorý súťaž rozdelil do šiestich disciplín. Z nich vyšli víťazne slovenskí tréneri, ktorí sa rozhodli, že proti Tomášovi nastúpi Gábor Boráros.

Ak ste včerajší diel nestihli, môžete si ho spolu s ostatnými epizódami pozrieť v našom archíve: