Novinky - 15.11.2016 09:00

Marek Bartl je prvý finalista, ktorého uvidíme na finále v Prahe!

redakcia Autor: redakcia

Hneď v úvode show Oktagon VÝZVA sme sa včera dozvedeli kompletné zloženie semifinálových dvojíc. Súperom Milana Ďatelinku sa stal Marek Bartl. Všetci štyria semifinalisti sú pevne odhodlaní, predviesť sa v čo najlepšom svetle a dostať sa tak do vytúženého finále.

A potom už na chalanov čakala ďalšia Výzva. Tentokrát sa v nej mali predviesť na parkete v tanečnej škole Dansovia pod taktovkou Petra Modrovského, v spoločnosti štyroch krásnych mladých dám, ktoré mali rozhodnúť, s ktorým zo zápasníkov sa im najlepšie tancovalo. Najťažšie to mal z českých zápasníkov evidentne Petr Novák, ktorý sa podobným situáciám počas doterajšieho života vyhýbal, kde sa dalo. Naopak, najviac komfortne sa na parkete cítil Gábor Boráros, o ktorom jedna z tanečníc prehlásila, žeby sa presadil nielen v bojových športoch. Ten si strihol na záver tanečný battle s Marekom, z ktorého vyšiel víťazne a jeho odmenou bude návšteva tanečníc na jeho zápase.

Na Marekov tréning sa prišli osobne pozrieť aj MMA zápasník Jiří Mammut Paluska a jediný zástupca UFC v Česku - Viktor Pešta, ktorí mu dali zopár cenných rád do budúcna. Obaja potom navštívili aj vilu so zápasníkmi, kde o sebe prezradili trochu viac a s chalanmi si výborne pokecali.

Zo samotného zápasu vyšiel ako víťaz Marek Bartl, ktorý postupuje ako prvý do finále celej show. Vy si celý priebeh zápasu môžete pozrieť z nášho archívu.

Milan Ďatelinka sa po zápase vyjadril: "Za dva týždne nenatrénujem nič a plus po prvom ťažkom zápase som musel oddychovať. Hlavu som mal dobitú ako balón. Vedel som sám, ako na tom som, nemal som motiváciu a chuť zápasiť a tešil som sa na to, že to už skončí a pôjdem domov. Nechcem sa vyhovárať, Marko je super fighter a tento zápas mi dal veľké množstvo motivácie na finále, kde ukážem, čo vo mne je." 

Marekove vyjadrenie si môžete pozrieť v rannej show rádia Anténa Rock, ktorej bol hosťom.

A tu je celá epizóda: