Novinky - 05.12.2016 15:00

Finále Oktagon Výzva: František Fodor si po Novákovi brúsi zuby na ďalšieho Čecha

redakcia Autor: redakcia

František Fodor, dokázal získať zatiaľ svoju najcennejšiu výhru v reality showu Oktagon VÝZVA, keď porazil favorizovaného Petra Nováka. Teraz bude čeliť ďalšiemu Čechovi.

Zdroj: Neruda Production

Jakub Bahník má síce na sherdogu len bilanciu 1-1, ale oba zápasy boli veľmi zaujímavé a s ťažkými súpermi. Vicemajster ČR medzi amatérmi porazil KO Jana Homolku (skvelého kickboxera) a to je veľmi cenný skalp. Vyrovnaný súboj predviedol aj s Poliakom z veľmi úspešného Berserks teamu.

Fodor sa víťazstvom nad Novákom dostal späť na víťaznú vlnu, keď po troch porážkach, teraz vyhral dvakrát za sebou a má skóre 5-3.

Bahník, ktorý sa pripravuje v GLG okrem iného s Patrikom Kinclom bude väčším z oboch borcov, ktorí predvádzajú vo svojich zápasoch vždy finiš pred limitom. Dá sa teda čakať, že tomu bude aj tentoraz.

V zápasoch sa predstavia všetci účastníci reality show na čele s finálovou dvojicou.

Zdroj: Neruda Production

​Turnaj ponúkne minimálne 10 zápasov. Ktoré budete môcť sledovať ako zo svojho miesta, tak na veľkoplošných obrazovkách, ale aj v útrobách haly.

Jedinečný turnaj novej organizácie Oktagon v nádhernej hale s dokonalým výhľadom zo všetkých miest. K dispozícii budú stánky s merchandisingom a občerstvením.

Tento nádherný opasok čaká na historicky prvého šampióna Show OKTAGON VÝZVA. Chcete byť pri tom?
Tento nádherný opasok čaká na historicky prvého šampióna Show OKTAGON VÝZVA. Chcete byť pri tom?
Zdroj: Neruda Production

​Lístky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal.