Novinky - 10.12.2016 16:00

Oktagon Výzva: Veľké finále

redakcia Autor: redakcia

Je to vôbec po prvýkrát, keď sa podobná show s profesionálnymi športovcami dostala na obrazovky. A je zaujímavé sledovať, ako sa menia životy jej účastníkov.

Marek Bartl

Zdroj: pm

​Nadchol divákov svojim životným príbehom, ktorý mu do cesty postavil ťažkú chorobu, ale aj spôsobom, akým sa ku svojim zápasom, nielen v klietke, stavia.

Gábor Boráros

Zdroj: pm

​Podmanil si divákov už len odchodom do show, ktorý pred svojou babičkou radšej zatajil. A následne tiež dominantnými výkonmi vo všetkých možných činnostiach.

Jakub Běle

Zdroj: pm

​Zaujal fanúšikov nielen svojim profesionálnym prístupom, ale aj drastickým zhadzovaním váhy a následne skratom, ktorý mu prehral už takmer vyhratý zápas.

Milan Ďatelinka

Zdroj: pm

​Pre mnohých sa stal hrdinom, keď z posledných síl dokázal otočiť, zle sa vyvíjajúci zápas a predviedol všetkým, že nádej skutočne umiera posledná.

Petr Novák

Zdroj: pm

​Povolaním profesionálny hasič, bol pre mnohých favoritom. Požiar, ktorý sa rozpútal v druhom kole jeho zápasu už ale uhasiť nedokázal.

František Fodor

Zdroj: pm

​Zažil v priebehu show to, čo neodmysliteľne patrí k profesionálnemu športu. A čo často mení osud športovca bez toho, aby to fanúšik poriadne videl. Zranenie, ktorému dokázal čeliť vo štvrťfinále, ho nepustilo do semifinále a teda k vytúženému cieľu – stať sa šampiónom.

Lukáš Pajtina

Zdroj: pm

​Ten, ktorý svojou účasťou riskoval všetko. Opustil prácu a napriek tomu, že musí ako živiteľ rodiny platiť účty, vsadil všetko na jednu kartu. Na svoj sen.

Tomáš Lejsek

Zdroj: pm

​Usmievavý pohoďák z Liberca, ktorý splnil, čo doma sľúbil. Vyhral jediné české víťazstvo a nakoniec ako jediný postúpil priamo do semifinále.

Dnes si ich všetkých môžete pozrieť vo veľkom finále show Oktagon VÝZVA o 20:05 na JOJ Plus.