Novinky - 25.01.2018 19:00

Oktagon Special: Bojovníci s veľkým srdcom

Huste.tv Autor: Huste.tv

Valcujú svet bojových športov, aj mainstreamové média. Sú novodobým fenoménom, ktorý od svojho štartu stúpa raketovou rýchlosťou smerom nahor. Novodobý gladiátori – hrdinovia reality show Oktagon Výzva ukázali fanúšikom aj druhú stranu mince, ktorá sprevádza ich život. Ring v tvare Oktagonu vymenili za pokrový stôl, rukavice za karty a ich svaly pomáhali. Pomáhalo sa malým bojovníkom z detskej onkológie na benefičnom pokrovom turnaji Oktagon Special. Gábor „Beast“ Boráros i Samuel „Pirát“ Krištofič, nebojovali proti sebe, ale spoločne a to za dobrú vec...

Spojenie medzinárodnej siete pokrových klubov Rebuy Stars a organizácie Oktagon MMA vyústilo do spolupráce na troch turnajoch Oktagon-u, ale aj na druhej sérií Oktagon Výzvy. Svoje partnerstvo však prednedávnom posunuli ešte ďalej a podarilo sa im spojiť dva zdanlivo nespojiteľné svety. Svet bojových športov a kartových hier.

Sledujte spoločne s nami trojdielny benefičný pokrový turnaj s názvom Oktagon Special, v ktorom okrem iných uvidíte aj šampiónov Oktagon MMA Gábora Borárosa a Samuela „Piráta“ Krištofiča, či Patrika Grünnera, Tomáša Bola, ale aj samotného Pavla Nerudu.


Ďakujeme za vaše názory