Novinky - 17.05.2018 12:00

Barber Laky: Chcem Benkovi prekaziť jeho Projekt X

redakcia Autor: redakcia | Zdroj: Svet MMA

 Projekt X, v hlavnej úlohe s Petrom Benkom, ktorý sa postaví po mesiacoch driny do klietky, má vyzývateľa. Bude ním známy barber Laky Royal.

Prečo ste sa rozhodol vyzvať Peťa Benka na súboj?

Vzal som to hlavne kvôli samému sebe! Chcem zmenu, chcem bomba telo. Hlavne Benko nie je profesionál, rovnako ako ja, takže nevidím žiaden strach!

Ako vlastne došlo k dohode, že práve vy budete súperom Petra Benka?

Prišlo to tak, že som si povedal, že by som mu mohol pokaziť jeho Projekt X. Som veľmi súťaživý typ, tak som do toho šiel.

Venovali ste sa v minulosti bojovým športom, alebo to bude vaša premiéra?

Trénoval som približne 3-4 mesiace v Plzni u Štěpána Horvátha, inak to bolo sem tam v Uličník Gyme u Dana Taborského, ale nič stabilného. Takže sa dá povedať, že som nikdy v živote bojové športy netrénoval.

Skôr sa mi páčia a rád ich sledujem. Mám veľa kamarátov bojovníkov, takže ma to ťahá podporiť ich ako na gala tak aj v televízii.

Pred sebou máte náročnú prípravu, veď podujatie Oktagon 9, na ktorom sa predstavíte, uvidíme na jeseň tohto roka. Kde sa na očakávaný duel budete pripravovať?

Budem sa pripravovať u Andrého Reindersa. Jeho Reinders MMA som si vybral kvôli super kolektívu a hlavný tréner je asi najlepší coach v Českej republike.

Inak nemám čas spolupracovať s nikým iným. Mám svoje tréningy a do toho strihám ľudí, takže ďalšie spolupráce až po zápase.

Ako bude vyzerať vaša príprava?

O príprave hovoriť nechcem! Chcem Benka prekvapiť, tak uvidíme.

V čom by ste mali mať v súboji výhodu?

Myslím si, že by som mal mať navrch v postoji.

Vy ste známy barber. Máte pobočku v Česku, ale plánujete čosi aj na Slovensku. Môžete nám priblížiť svoj slovenský projekt?

Áno, chystáme chalanmi barbershop v Bratislave. Slovenskí ľudia sú skvelí a taktiež si zaslúžia kvalitný strih. Na Slovensku mám taktiež fanúšikov, tak si po vás idem.

Tagy: MMA Projekt-X

Ďakujeme za vaše názory