Novinky - 07.06.2018 10:00

Medzi Krištofičom a Petráškom sa neschyľuje k vojne iba v klietke ale aj v trash talku

redakcia Autor: redakcia | Zdroj: Svet MMA

Iba menej ako dva mesiace nás delí od očakávaného duelu o opasok strednej váhy organizácie OKTAGON medzi Milošom Petráškom a Samuelom Krištofičom. A bol to práve slovenský reprezentant, ktorý musel o možnosť pobiť sa o opasok zabojovať vo vyraďovačke s Ondrejom Raškom.

„Pred zápasom som sa cítil dobre, aj keď som mal týždeň pred duelom horúčky,“ prezradil Krištofič, ktorý v rámci trash talku a rozhodenia súpera trocha Rašku slovne ´pomasíroval´ už na vážení.

Na zápase to už ale bolo o inom a bolo sa veru na čo pozerať. „Do zápasu som nevstupoval s nejakou špeciálnou taktikou, bolo mi jedno, kde sa bude súboj odohrávať. Mal som natrénované aj na zemi aj v postoji, ale radšej som to chcel udržať v postoji a tam ho tvrdo triafať.“

Nakoniec sa ´Pirát´ dočkal, keď Raška trocha prekvapujúco neútočil strhmi na zem. To sa mu v konečnom dôsledku vypomstilo, Krištofič totiž trafil parádny hák. „Prekvapil ma, že na mňa tlačil, ale zasa necítil som sa nejako ohrozený, čiže to bolo v poriadku. Keď som trafil ten hák, tak som videl, že sa mu prevrátili očká a už som si iba počkal na prednú, zadnú a dokončil ho,“ opisuje postup do súboja o titul Krištofič a dodáva, že v Košiciach bola super atmosféra.

A aj keď pred zápasom na pražskej Štvanici nemal Krištofič v pláne útočiť na Petráška trash talkom, sám ´Meloun´ mu dal zámienku, keď si údajne uťahoval z jeho mena. Krištofič sa tak na oplátku oprel do Petráškovej účasti v boji o opasok, ktorú si nemusel vybojovať semifinálovým súbojom. A že mu nič nedaroval.

 „Vy mu krivdíte, on sa tam nedostal zadarmo. On prišiel za Palom a za Ondrom, kľakol si a originál im vyfajčil ´penisčôky´. Chalanisko sa prefajčil k titulovej šanci, čiže netreba mu krivdiť, že to bolo úplne zadarmo. Takže na Štvanici ´Pirát´ vs ´Darmožráč´ o titul.“

Na tento atak reagoval Petrášek s úsmevom, keď podotkol, že „ten slovenský chlapec ma dokáže pobaviť.“ Druhá časť jeho odkazu už ale taká veselá nebola. „Len hovor ďalej, už sa nemôžem dočkať, keď budeš sipieť, až ťa budem sypať do ksichtu a v tú chvíľu si uvedomíš, že si mal radšej ostať doma na dedine, kde ťa majú všetci za TOP FIGHTERA. Ja im iba otvorím oči, ako ľahko ťa rozdrvím,“ odkázal Petrášek s dodatkom ´dobrú Samko´.

Zdá sa, že pred titulovým súbojom bude ešte pekne horúco.  

Tagy: MMA Oktagon Krištofič

Ďakujeme za vaše názory