Novinky - 10.07.2018 18:25

Oktagon chcú vidieť všetci. Tretia séria bude najlepšia a objektívna!

Huste Autor: Huste
"Divákov a fanúšikov našej show Oktagon MMA môžeme ubezpečiť, že pokračujeme v prípravách nakrúcania novej jesennej sezóny turnajov Oktagon MMA, a to bez subjektívneho ovplyvňovania či úmyselných zásahov do diania, ktoré by mohli akokoľvek ovplyvniť objektívne výsledky zápasov," hovorí Miroslava Klempová, marketingová manažérka JOJ Group.

Máme za sebou skvelé dve série TV show, z ktorej vyšli veľké hviezdy a miláčikovia publika ako Gábor Boráros a Samuel "Pirát" Krištofič. Aktuálne pripravujeme tretiu sériu, ktorá podľa zostavy sľubuje možno najzaujímavejší ročník!

Predchádzajúcich 6 veľkých podujatí sa zapísali ako najväčšie na Slovensku. Mnohé z nich boli vypredané niekoľko týždňov dopredu. Vzhľadom na to, že sa nám už diváci nezmestia na podujatia, na zvyšok sezóny a do ďalšieho roka pripravujeme turnaje v najväčších halách ako je O2 Arena v Prahe a Zimný Štadión Ondreja Nepelu v Bratislave.

Okrem toho vysielame Oktagon Magazín, Oktagon Majk a Projekt X, ktorých niektoré epizódy majú až cez 100.000 videní. Tešíme sa z priazne divákov a rastúcej sledovanosti. A čo je najlepšie, čaká nás najsilnejšia jeseň, aká kedy bola. III. séria Oktagon Výzva, dva obrovské turnaje s našľapanými bojovníkmi a veľké finále na turnaji Oktagon 10 v O2 Aréne.
Tešíme sa na vás!


Ďakujeme za vaše názory