Novinky - 13.08.2018 10:00

Predstavujeme: Slovenskí zástupcovia šou OKTAGON Výzva 3

redakcia Autor: redakcia | Zdroj: Svet MMA

Už o pár týždňov Česko-slovensko zasiahne tretia séria reality šou OKTAGON Výzva. Tentokrát sa proti sebe postavia bojovníci vo váhovej kategórii do 70 kilogramov, teda ľahké váhy. V dnešnom príspevku si predstavíme slovenských zástupcov, ktorých do boja vyšlú tréneri Ilja Škondrič a Attila Végh.

Ján Velič

Zdroj: Neruda Production

​22-ročný rodák z Topolčian sa môže popýšiť titulom amatérskeho šampióna v kategórii do 65 kg. Jeho domovským klubom je OFA Bratislava pod vedením Ilju Škondriča. Bojový štýl je komplexné MMA a jeho skóre je na úrovni 2:2.

Za svoj najväčší životný úspech považuje svoju priateľku, ktorá je zároveň aj jeho fyzickým a mentálnym relaxom. K MMA ho priviedli videá a kamaráti, vzorom je UFC šampión bantamovej váhy TJ Dillashaw. A jeho motivácia? Predsa ten pocit z výhry!

Karol Ryšavý

Zdroj: Neruda Production

​Svojho zástupcu má aj Spartakus Fight Gym Trnava, pod vedením Attilu Végha.  25-ročný Senčan Ryšavý má na svojom konte už poriadnu zbierku zápasov, hlavne na amatérskej scéne, kde dominoval a získal titul majstra Slovenska do 77 kg. Momentálne ale už úspešne zarezáva medzi profesionálmi, kde zbiera prvé výhry.

Za svoj životný úspech považuje fakt, že začal trénovať a robiť, čo ho baví. Samozrejme chce v živote niečo dosiahnuť a práve to bola motivácia začať s MMA. Medzi jeho vzory patria Attila Végh a Conor McGregor. Najväčší relax je pre Karola venčenie psa. Do šou ide s jasným cieľom vyhrať.

Omar Ahmad

Zdroj: Neruda Production

​​Medzi najzaujímavejšie postavy novej série OKTAGON Výzva bude nepochybne patriť Omar Ahmad. Vo veku 26 rokov Omar stihol okrem MMA preveriť celú plejádu bojovníkov v boxe, kde nazbieral skóre 9:1. V šou chce ukázať, že je to práve hák, ktorý bude úradovať aj v klietke.

Zástupca OFA za svoj najväčší úspech považuje fakt, že robí to, čo ho baví. K MMA ho priviedla túžba víťaziť a jeho najväčším vzorom je legendárny Anderson Silva. Jeho najväčším mentálnym relaxom je rodina, špeciálne súrodenci Fáres a Yasminka. Okrem MMA rád lyžuje a hrá futbal. Od šou očakáva, že sa porovná s kvalitnými bojovníkmi.

Ronald Paradeiser

Zdroj: Neruda Production

​Pre mnohých najväčší favorit celej šou a zároveň najmladší člen slovenskej výpravy je Rony Paradeiser. Iba 21-ročný zástupca OFA Bratislava má na svojom konte už úctyhodných 12 profesionálnych duelov, kde dokázal triumfovať sedemkrát.

Jeho najväčším úspechom je fakt, že môže trénovať s tým najlepším, čo doma máme a užíva si každý duel. MMA kariéru berie skôr ako zábavu a tak aj pristupuje k šou OKTAGON Výzva. Vie si oddýchnuť pri dobrom filme či knihe, ale neodmietne ani masáž. Jeho najväčším vzorom je bývalý šampión poloťažkej váhy Jon Jones.

Tagy: MMA Oktagon Oktagon Výzva III

Ďakujeme za vaše názory