Novinky - 19.10.2018 13:00

Tomáš Deák sa v Amerike výborne ukázal!

redakcia Autor: redakcia | Zdroj: Svet MMA

Ak hovoríme o najlepších tréningových centrách na svete, na najvyšších priečkach určite nebude chýbať slávny Jackson Wink, ktorý vedú slávne mená Greg Jackson a Mike Winkeljohn. A práve do tohto gymu zavítal šampión organizácie Fight Night Tomáš Deák, ku ktorému sa pridal Ronald Paradeiser a promotér Oktagon MMA, Pavol Neruda.

Pre tých, čo im pojem Jackson Wink nič nehovorí, tak vedzte, že v tomto gyme trénujú hviezdy ako Jon Jones, Holly Holm, Alistair Overeem, Andrey Arlovski, Mike Perry, Donald Cerrone, John Dodson, Ray Borg a mnoho ďalších zástupcov UFC. Deákovi tak nechýbala motivácia porovnávať sa s tými najlepšími v obore.

A že sa Tomáš ukázal v tom najlepšom svetle potvrdil Pavol Neruda, ktorý šampióna má pod dohľadom. „Ide mu to veľmi dobre. Bola to situácia, že som ho chcel ukázať, doniesť ho na americkú pôdu, medzi najlepších bojovníkov na svete. Bol som sám zvedavý, či ho trocha doma nepreceňujeme, aký je dobrý a či tam nebude mať problémy. Ale vôbec!“

Zdroj: Facebook

Deák si pritom stihol dať sparing aj so šampiónkou UFC Holly Holm, ktorá v minulosti dokázala neuveriteľným high kickom knokautovať Rondu Rousey. „Tomáš si zatrénoval aj s Holly, ale veľmi ju šetril. Ani s ňou veľmi nechcel ísť, lebo je to predsa žena, veľká hviezda a navyše mala niečo s kolenom. Takže ju veľmi šetril.“

Koho ale Deák nešetril boli mužskí zástupcovia UFC. „Tomáš tam taktiež spároval s bojovníkom, ktorý mal dokonca titulový duel v UFC. ´Johny´ ho ale totálne nahádzal a aj nastrieľal v postoji. Nedal mu žiadnu šancu. Rovnako ako nemal problémy s ďalšími borcami z UFC. Mierne starosti mal iba s jedným bojovníkom z New Yorku, s ktorým to bolo vyrovnané,“ prezradil Neruda.

Tomáš Deák tak aj za veľkou mlákou ukazuje, že patrí medzi svetovú špičku a je tak iba otázkou času, kedy ho uvidíme v najlepšej lige sveta UFC.

Zdroj: Facebook
Tagy: MMA Oktagon Tomáš Deák

Ďakujeme za vaše názory