Novinky - 11.01.2019 13:00

Oktagon usporiadal svoj prvý kemp, na ktorý dohliadnu Petrášek s Konrádom

redakcia Autor: redakcia | Zdroj: Svet MMA

Kto sledoval tretiu sériu šou Oktagon Výzva určite vie, že družina sa po úvodných dueloch presťahovala na územie Českej republiky, presnejšie do prostredia luxusného hotela Imperial v Karlových Varoch. A presne v tu sa odohrá prvý Oktagon kemp, ktorý budú mať pod palcom tréner českého výberu Miloš Petrášek a jeden z účastníkov šou Michal Konrád.

“S týmto nápadom prišiel Oktagon, Ondra Novotný sa mi ozval, či by som tam nerobil trénera s Michalom Konradom a ja neodmietol,” prezrádza hviezda poloťažkej váhy Miloš Petrášek. Kemp je pritom určený pre všetkých. Či už pre ľudí, čo si chcú skúsiť tréning, pre ktorých je to hobby, ale na svoje si určite prídu aj skúsenejší zápasníci, ktorí si chcú zatrénovať.

Zdroj: Neruda Production

 “Povedieme tréningové jednotky a budeme si užívať fantastické služby hotela Imperial Petra Procházku,” pokračuje Petrášek a dodáva, že účastníci sa môžu tešiť na 5 tréningových jednotiek, ktoré budú zamerané ako technicky, tak fyzicky a teda skutočne každý nazrie do tajov zmiešaných bojových umení. “Uvidíme, aká skupina ľudí sa tu zíde. Budem sa s Michalom snažiť, aby všetci boli spokojní.”

Určite sa nájdu aj takí, ktorí by si takýto kemp okúsili na vlastnej koži, ale buď váhajú, prípadne nemajú finančne prostriedky. Presne pre týchto nadšencov ale Oktagon vyhlásil súťaž, v ktorej vyberie človeka s najsilnejšou motiváciou a slní mu sen.

 Samotného Petráška by sme mali vidieť v akcii už v marci v Ostrave na akcii Oktagon 11. A čo jeho osobné plány? “Zasadiť strom, postaviť dom a splodiť dieťa?” Zavtipkoval si ´Meloun´.

Tagy: MMA Oktagon

Ďakujeme za vaše názory