Novinky - 02.03.2019 08:00

Oktagon PRIME mieri do Košíc, poznáme prvé mená štartovky

redakcia Autor: redakcia | Zdroj: Svet MMA

Oktagon MMA má za sebou už desať turnajov, na ktorých vystúpilo množstvo hviezd nielen domácej scény. Počas tohto obdobia sa organizácii upísalo množstvo bojovníkov, ktorí sú hladní po zápasoch, ale nedostali sa pravidelne na niektorý z nabitých turnajov. A práve preto prišla najväčšia československá organizácia s novou sériou, ktorá nesie meno Oktagon PRIME.

Organizátori Pavol Neruda a Ondrej Novotný ale tieto turnaje nebudú zastrešovať sami, na pomoc si zavolali ostrieľaného promotéra Juraja Winkelmesa, ktorého fanúšikovia poznajú z košickej organizácie East Pro Fight. „Som človek, ktorý sa rozhoduje nie len rozumom, ale aj srdcom,“ hovorí Winkelmes. „Je čas ísť vpred, a keď hovorím vpred, myslím tým tú najväčšiu a najúspešnejšiu organizáciu, ktorá tu v Československu je a to je Oktagon MMA.“

Prvý turnaj si Oktagon PRIME naplánoval na 26. apríl do Košíc, pričom moderná CROW Arena pojme 3000 divákov. Na samotnej karte uvidíme množstvo známych mien, ktorým ale bude v hlavnom zápase večera kraľovať Jozef Wittner. Ten sa v Oktagone v minulosti predstavil v súboji s Kamilom Cibińskim, ktorého dokázal zdolať na body a po ďalšej výhre na East Pro Fight upravil svoju bilanciu na úctyhodných 11-1. Momentálne ešte nepoznáme Jozefovho súpera, ale s najväčšou pravdepodobnosťou sa organizácia rozhodne podľa výsledkov welterových duelov v Ostrave na podujatí Oktagon 11.

Okrem hlavného zápasu sa môžu východniari tešiť na množstvo ďalších zaujímavých postáv. „Chýbať nebudú ani zvučné mená domácej scény ako Gabriel Török, Samuel Daňko, či Denis Tripšanský  a, samozrejme, stretnú sa v dueloch s hviezdami OKTAGONU MMA akými určite sú Macek, Kvapil, Paradeiser, Dohnal a samozrejme mnohí ďalší, ktorých nebudeme zatiaľ prezrádzať,“ informoval Oktagon na stránkach Ticketportal.sk.

Tešiť sa tak môžeme na ďalší výrazný krok vpred na domácej scéne.

Tagy: Bojové športy MMA Novinky Oktagon

Ďakujeme za vaše názory