Novinky - 29.10.2019 22:20

Reklama na zápas, akú ste ešte nevideli!

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Oktagon MMA

O necelé dva týždne sa nielen v Čechách, ale aj na Slovensku zastaví čas. V pražskej O2 aréne je totiž na programe zápas storočia! Attila Végh a Karlos Vémola si to rozdajú v priamom súboji o česko-slovenskú jednotku v MMA.

Vstupenky na toto podujatie sa predávajú závratným tempom, no napriek tomu sa Oktagon rozhodol odpromovať túto udalosť ako ešte nikdy predtým. Na najnovší teaser si organizácia zavolala na pomoc aj českého moderátora Jana Krausa, ktorý celej reklame dodáva väčšiu pompéznosť. Na obraze sa mihnú aj promotéri Pavol Neruda a Ondřej Novotný, či bojovník Miloš Petrášek.

Fanúšikovia už poznajú čísla, štatistiky, kariéry oboch fighterov, no to, čo sa 9. novembra stane v Prahe, bude historický míľnik zmiešaných bojových športov na území Česka a Slovenska. Aj preto organizácia Oktagon MMA nenecháva nič na náhodu a investuje do zápasu storočia množstvo úsilia, aby bol celý galavečer nezabudnuteľnou spomienkou.

Reklama, akú sme na domácej scéne ešte nevideli, potvrdzuje dôležitosť tohoto fightu. Je teaser najlepším, čo sme v histórii športu na našom území videli? Posúďte sami...

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora