Novinky - 11.11.2019 10:33

Dočkáme sa druhého Zápasu storočia? Karlos Vémola po ňom túži

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram/Youtube

Attila Végh sa po jednom z najdôležitejších víťazstiev svojej kariéry nestihol ani poriadne potešiť a už sa rozprúdila debata o prípadnej odvete. Do nej sa víťaz príliš nehrnie, no český "Terminátor" má v celej veci jasno.

Karlos Vémola v priebehu včerajška poskytol svoje vyjadrenie k tvrdej prehre a potvrdil, že to nenechá len tak ležať: „Attilovi sa spln senil, ale ja sa teraz stanem jeho nočnou morou. Pôjdem tvrdo za Palom, Ondrom a Attilom po svoj "rematch", ktorý si myslím, že si zaslúžim. Zboril sa mi sen, ktorý som si budoval šesť rokov a nedovolím, aby sa mi zboril kvôli jednému úderu, jednej rane. Ak to tak má byť, tak potrebujem vo svojej hlave vedieť, že som naozaj prehral s lepším fighterom," odkázal prostredníctvom sociálnych sietí.

Okamžite tak vyšli na povrch špekulácie, či k odvete naozaj dôjde. Vémola už navrhol aj miesto konania: „Nedlží to iba mne, ale aj fanúšikom na Slovensku. Tisíce, či desaťtisíce prišli do Prahy a podporovali ho, hnali ho dopredu. Urobili pre československé MMA veľmi veľa, takže si myslím, že aj oni si zaslúžia, aby sa takto obrovský zápas uskutočnil aj na Slovensku," pokračoval vo svojom vyjadrení.

V prípade, že by na druhý zápas prišlo, zrejme by to bolo najskôr v lete budúceho roka. Karlosa Vémolu totiž čaká plánovaná operácia, kvôli ktorej bude musieť pauzovať odhadom polroka. Dôležité však bude, aké stanovisko k celej situácii vydá samotná organizácia. Dá sa očakávať, že obom bojovníkom umožní premýšľať a poskytne dostatok času na rozhodnutie. Nateraz teda zostáva veľkou neznámou, či k druhému zápasu legiend domácej scény dôjde.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora