Novinky - 15.12.2019 16:33

Ľudovít Klein má lepšie skóre ako mal v jeho veku Conor McGregor!

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram

Šesť víťazstiev rade a čakanie na pozvánku z UFC. To je momentálne veta, ktorá najviac vystihuje účinkovanie Ľudovíta Kleina na MMA scéne. Najnovšie porovnanie navyše dokazuje, že 24-ročný rodák z Nových Zámkov má lepšie skóre ako mal v jeho veku slávny Ír Conor McGregor!

Aktuálna bilancia Kleina totiž znie pätnásť víťazstiev a len dve porážky. V jeho veku slušná porcia zápasov, no slovenský fighter sa nezastavuje. Posledných šesť zápasov dominantne vyhral a tak neustále zlepšuje svoje skóre, ktoré si všimli aj v UFC. Veď niektoré z aktuálnych hviezd najprestížnejšej svetovej organizácie mali vo veku "Lajoša" horšie skóre.

Medzi nich patrí aj slávny Conor McGregor, ktorý v čase, keď mal 24 rokov disponoval bilanciou 12-2. O poznanie menej zápasov mali na svojom konte napríklad Frankie Edgar, Tony Ferguson či čerstvý šampión perovej váhy Alexander Volkanovski. Lepšiu bilanciu mali v spomínanom čase z porovnávaných fighterov len Chabib Nurmagomedov a Darren Till.

Klein teda môže mať pred sebou mimoriadne úspešnú budúcnosť. Jeho najbližší zápas je naplánovaný na 15. februára, kedy by sa mal predstaviť na turnaji Oktagon Prime 3 v Šamoríne. Všeobecne sa však očakáva, že by to mohol byť jeden z posledných štartov talentovaného fightera na domácej scéne.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora