Novinky - 01.01.2020 20:28

Chcete sa po sviatkoch dostať do formy? Oktagon pripravuje zaujímavú novinku

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram/Oktagon MMA

Organizácia Oktagon MMA nezaháľa ani počas vianočných sviatkov a novoročných osláv. Práve naopak, ako na bežiacom páse oznamuje nové zápasy a na Nový rok prichádza s novinkou, aká tu ešte nebola. V spolupráci s populárnym Milošom “Melounom” Petráškom sa totiž môžete dostať do formy alebo tiež vylepšiť svoju fyzickú kondíciu.

Samotný “Meloun” sa rozhodol, že spolu s Oktagonom pomôže Česku a Slovensku, aby sa dostali do formy. Cieľom nového projektu je umožniť čo najširšej verejnosti využitie tréningových prvkov bojových športov a tiež za tridsať minút denne v rekordne krátkom čase zlepšenie fyzickej kondície a spaľovanie tukov. „Česko je dlhodobo na čele rebríčku obezity v Európe i vo svete a podľa posledných výskumov je obezitou ohrozených až 70% populácie. Ruka v ruke s tým ide aj zlá fyzická kondícia. Dospelí majú problém vybehnúť po schodoch, zadýchajú sa pri športe alebo aj pri rôznych činnostiach doma,” hovorí Petrášek.

„Preto sme sa rozhodli urobiť unikátny tréningový program. Tridsať intenzívnych minút denne, bez činiek, iba s vlastnou váhou. Žiadny nudný aerobik, ale najúčinnejšie prvky z prípravy bojovníkov MMA. Nemusíte si platiť drahých osobných trénerov, nemusíte chodiť nikam do fitka, stačí vám naozaj len tridsať minút. A hlavne, prispôsobili sme náš program pre všetkých. Deti, ženy, naozaj ťažkí chlapi, je to jedno. Do formy sa dostanú všetci a verím, že ich to so mnou bude baviť,” dodal populárny fighter. Všetky lekcie sú natočené vo vysokej kvalite z dvoch kamier a ich obtiažnosť sa postupne zvyšuje. Po štyroch týždňoch tréningu už sú lekcie náročné aj pre samotného “Melouna”.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora