Novinky - 04.05.2020 13:55

Návrat strateného syna v novom projekte!

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram

Počas víkendu sa fanúšikovia organizácie Oktagon MMA dozvedeli ďalšie mená, ktoré sa zúčastnia projektu Oktagon Underground. Promotéri zverejnili pyramídu do 90 kilogramov aj so staronovým prírastkom. Hviezdou slovenskej strany je totiž Samuel “Pirát” Krištofič.

Okrem neho sa medzi osmičkou vyvolených nachádzajú napríklad Jozef Wittner či Vlasto Čepo, teda mená známe z MMA scény. Pozornosť však púta aj skúsený thaiboxer Jakub Benko. „Sú tam borci z popredných miest welterovej váhy. Elitný Wittner, vracia sa Pirát Krištofič, Vlasto Čepo, ktorý má naplánovaný prvý zápas pod Oktagonom - vynikajúci boxer. Ďalej tiež famózni thaiboxeri Benko alebo Baláž,” povedal na margo slovenskej strany promotér Ondřej Novotný.

Na českej strane sa taktiež nachádzajú mimoriadne atraktívni bojovníci. Z Oktagon Výzvy známi Ondřej Raška a Pavel Salčák, no väčšiu pozornosť pútajú najmä Vasil Ducár a Matěj Peňáz - skúsení postojári. „Deväťdesiatka ponúkne totálne peklo. Na českej strane dvaja zástupcovia, ktorých sme videli v Oktagon Výzve. Dvaja skvelí thaiboxeri Klauda a Vítovec. Fantastický obojživelník, vlastne viac ako obojživelník, Vasil Ducár. Vynikajúci boxer, ktorý má skúsenosti aj z MMA. V neposlednom rade hviezda K1 a GLORY a vlastne jediný český borec, ktorý tam dokáže vyhrávať - Matěj Peňáz,” dodal Novotný.

Oktagon Underground už pozná aj termín svojho začiatku. Na prvé súboje sa fanúšikovia môžu tešiť už v sobotu 16. mája od 20:00 prostredníctvom online platforiem organizácie. Začať by sa najskôr malo v Česku, keďže na Slovensku to opatrenia zatiaľ nedovoľujú, no na domáce súboje sa slovenskí priaznivci môžu pripraviť od júna.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

OKTAGON UNDERGROUND a PYRAMIDA do 90kg! ? . Devadesátka a totální peklo! Od účastníků Výzvy, přes elitní bojovníky welterové váhy OKTAGONU až po mistry světa a obáváne střelce ve světě jako jsou Ducár a Peňáz. ? Na vítěze české a slovenské strany pyramidy čeká SUPER-FINÁLE a bitva o balík €8.000!! ?? . Komu budeš fandit? ? .. A co na to říká promotér ?? Ondřej Novotný? . . „Devadesátka nabídne totální peklo. Extrémně zajímavé strany na obou stranách. Na české dva zástupci, které jsme viděli i v OKTAGON Výzvě – Raška a Salčák. Dva skvělí thaiboxeři Klauda a Vítovec. Fantastický obojživelník, vlastně více než obojživelník, Vasil Ducár. Vynikající boxer, který má zkušenosti i s MMA. A v neposlední řadě hvězda K1 a GLORY a vlastně jediný český borec, který tam dokáže vyhrávat – Matěj Peňáz.“ Na druhé straně to není o nic horší, ba co víc, jsou tam dokonce borci z předních míst welterové váhy. Elitní Wittner, vrací se Pirát Krištofič, Vlasto Čepo, který má naplánovaný první zápas pod OKTAGONEM – vynikající boxer. Dále famózní thaiboxeři Benko nebo Baláž. Tohle budou přestřelky, očekávám opravdu hodně tvrdých zápasů!“

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma),

Oktagon Underground, váhová kategória do 90 kilogramov:

Slovensko
Matyas Viszlay
Jozef Wittner
Jakub Benko
Vlasto Čepo
Samuel “Pirát” Krištofič
Erik Tlkanec
Lukáš Eliáš
Michal Baláž

Česko
Vasil Ducár
Ondřej Raška
Jakub Klauda
Daniel Vítovec
Zdeněk Polívka
Matěj Peňáz
Pavel Salčák
Matěj Hrkal

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora