Novinky - 07.05.2020 15:33

Oktagon Underground pozná kompletnú štartovku

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Oktagon MMA/Instagram

Projekt Oktagon Underground pozná všetkých svojich účastníkov. V stredu boli potvrdené aj mená vo váhovej kategórii do 100 kilogramov, kde si to o slušný balík peňazí rozdajú štyria zástupcovia českej a tiež kvarteto na slovenskej strane. Štart nových príbehov je na programe v sobotu 16. mája.

Za Slovensko sa do klietky postavia najmä mená známe z MMA. Pavol Langer, Gabriel Török či Simon Michálek už na turnajoch Oktagonu bojovali a tak sú divákom povedomí. „Na Slovensku možno na prvý pohľad nie sú také známe mená, ale o to väčšie nadšenie z boja majú. Z Oktagonu nebezpečný Pavol Langer a borec, ktorý viac-menej ukončil kariéru, ale teraz sa vracia, pretože mu postoj vždy sedel a do každého zápasu vletí po hlave - Gabriel Török,” ozrejmil promotér Ondřej Novotný.

V Česku to vyzerá o čosi zaujímavejšie. K Janovi Gottvaldovi sú priradené napríklad mená ako Tomáš Hron či Daniel Škvor a teda elitní postojári. „V zaujímavých pravidlách uvidíme jednu z najväčších legiend domácej scény Tomáša Hrona. Chlapíka, ktorý tu 20 rokov v podstate určuje scénu a 20 rokov sa neustále zlepšuje. Na neho sa budú chcieť vytiahnuť ďalší skvelí postojári ako Daniel Škvor. Ten má vždy atraktívne zápasy a toto by mohli byť pravidlá, ktoré mu budú sedieť,” dodal Novotný.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

OKTAGON UNDERGROUND a PYRAMIDA do 100kg! ? . Težkotonážní bitvy! Elitní zastoupení těch největších person těžké váhy postoje na české straně nabídne doslova snovou podívanou!! ? Na Slovensku praví válečníci s chutí bojovat dají do zápasu s cílem vítězství a získání respektu vše! ? Na vítěze FINÁLE čeká balík €5.000!! ?? . Komu budeš fandit? ? . A jak pyramidu vidí promoter ?? Ondřej Novotný? ? . „Pyramida do 100 kilogramů nabízí na české straně doslova snovou záležitost, protože uvidíme v zajímavých pravidlech jednu z největších legend domácí scény Tomáše Hrona. Chlapíka, který tady 20 let v podstatě určuje scénu a 20 let se neustále zlepšuje. Na něj se budou chtít vytáhnout další skvělí postojáři, jako Daniel Škvor. Ten má vždy atraktivní zápasy a tohle by mohly být pravidla, které mu budou sedět. „Představí se i mladý a talentovaný thaiboxer Malvin Mané, který má tu moderní tvrdou thajskou školu a je to divoch se vším všudy a hlavně - připomíná Melvina Manhoefa, se kterým má i podobné jméno. A čtvrtým do party je „JayJay“ Gottvald. Jediný zástupce OKTAGONU v téhle pyramidě a vůbec to nebude mít jednoduché, navíc Hron je jedním z jeho kamarádů z Brna. Jestli tedy bude chtít vyhrát českou stranu, tak se pořádně zapotí. „Na Slovensku možná na první pohled ne tak známá jména, ale o to větší nadšení do boje mají. Z OKTAOGNU nebezpečný Pavol Langer a borec, který více méně ukončil kariéru, ale teď se vrací, protože postoj mu vždy seděl a do každého zápasu vletí po hlavě – Gabriel Torok.“

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma),

Oktagon Underground, váhová kategória do 100 kilogramov:

Slovensko
Pavol Langer
Gabriel Török
Simon Michálek
Jakub Bartoš

Česko
Jan Gottvald
Tomáš Hron
Daniel Škvor
Melvin Mané

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora