Novinky - 21.05.2020 13:22

Ďalšia novinka Oktagonu. Biť sa budú youtuberi

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Oktagon MMA/Youtube

Po spustení novinky s názvom Oktagon Underground si najväčšia československá organizácia pre svojich fanúšikov pripravila ďalší projekt. Ten nesie názov “Vojna youtuberov” a zúčastnia sa ho dve populárne mená youtuberskej scény na domácom území. Slovensko bude zastupovať Peter “Exploited” Altof, zatiaľ čo za Českú republiku nastúpi Vladimír “Vláďa” Kadlec.

Obaja musia najskôr prejsť tŕnistou cestou plnou tréningov, výziev a prekážok, aby sa o rok mohli stretnúť v klietke v zápase podľa pravidiel MMA. Ten sa uskutoční v dohodnutej váhovej kategórii do 79 kilogramov. Na túto hranicu sa každý z youtuberov musí dostať po svojom. Kým Exploited bude zopár kíl priberať, Vláďu čaká tvrdé zhadzovanie.

Slovenský zástupca si ako svojho trénera vybral toho najpovolanejšieho - Ilju Škondriča a pripravovať by sa tak mal v bratislavskom gyme OFA. Jeho súper už dlhšie bojové športy trénuje a to v českom Lanna Gyme, no priznal tiež kontakt s André Reindersom. Opäť by tak mohlo dôjsť na súboj týchto dvoch trénerov, podobne ako tomu bolo v zápase Petra Benka s Lakym Royalom. Vtedy sa z víťazstva tešil Škondrič. Dopadne to teraz inak?

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora